Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy álltok az újévi fogadalma...

Hogy álltok az újévi fogadalmakkal?

Figyelt kérdés
13/L Az újévtől kezdve sok mindent megszeretnék változtatni az életemben. Imádok rajzolni és festeni tehát a fogadalmaim nagy része ehhez fog kapcsolódni.. xD Emellett pedig elég gátlásos vagyok a barátságok kialakításában. Ezen szeretnék változtatni. Meg még van ezer más dolog de az már személyesebb. :D Mi a véleményetek erről? Hülyesènek találjátok az újévi fogadalmakat?
2014. dec. 17. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
hülyeségnek*
2014. dec. 17. 21:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Újévi fogadalmakat hiába tűznek ki maguk elé az emberek úgy is megszegik. Tehát én hülyeségnek tartom.

'Kövér' voltam megfogadtam, hogy lefogyok és lefogytam, de ennek semmi köze nem volt az újévi fogadalom tételhez.

20/L

2014. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 3 éve megfogadtam, hogy többet nem fogadok meg semmit újévkor.. Ehhez tartom is magam. Pontosan azért, mert korábban mindenféle fogadalmakat tettem, de egyiket se sikerült megtartanom, sőt kb 1 hónap és már nem is emlékeztem rá. Szerintem ne kösd időhöz, ha valamin szeretnél változtatni kezd el most.
2014. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az emberben megérik egy elhatározás, akkor azt véghez viszi naptári naptól függetlenül. Ha nem érik meg, akkor hiába az új év, nem fogja véghez vinni. Ez az én véleményem.
2014. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszer tettem újévi fogadalmat, de ahhoz tartottam is magamat. Idén újévkor elhatároztam, hogy lefogyok. Akkor 102 kg voltam, most meg 88 vagyok. Szóval nálam az a statisztika, hogy 100%-ban tartottam az újévi fogadalmaim, ami nem rossz. :D Szóval igen. Én nem tartom hülyeségnek. Ha van benned akaraterő, akkor miért ne kezdhetnél valamit pont újévkor?
2014. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!