Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 16 éves lány vagyok, gãz...

16 éves lány vagyok, gãz ha szilveszterkor nem hivtak es nem is megyek buliba? Hanem vagy anyummal leszek vagy a mostohatesommal meg az anyukajaval? 😔

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked jó akkor jó.

Volt 21-22 éves koromba sem volt semmi, egyiknél a gépen játszottam hajnalig, a másiknál meg aludtam, nem hinném, hogy gáz lenne, ehhez volt kedvem azt kész.

persze volt olyan is, hogy családdal töltöttük de akkor kb 16 voltam én is.

és persze volt olyanis, hogy hányásig vedeltünk, szóval ha most ilyenhez van kedved hát akkor az lesz és az jó.

Nincs törvénybe írva, hogy maradj ébren és bulizz a gyökerekkel, mert szilveszter...


szóval remélem érted a lényeget.

2014. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked gáz, akkor gáz. Ha képes vagy normális kommunikációra, akkor rácsörögsz egy barátnődre hogy "szia, figyu, nem tudok menni az eddigi szilveszteri programomra, hozzátok nem csatlakozhatnék?" és meg van oldva. Persze biztos egyszerűbb itt picsogni meg idegenek véleményét kérdezgetni a saját szociális státuszodról. Csak ez nem old meg semmit.
2014. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz, ha te így jól érzed magad?

29 éves vagyok, sosem voltam még sehol szilveszterkor. (Leszámítva a 8 éves koromban tartott házubulit az unokatesóméknál. :))

Nem vágyom rá, nem szeretem a szilvesztert, sőt, magát a bulizást sem.

2014. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 17/l vagyok és még életemben nem voltam szilveszteri buliban. :) Annyira nem is hiányzik. Szerintem nem gáz. :)
2014. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de mar lett szilveszteri programom!!️😊 egyik baratnom elhivott😁
2014. dec. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!