Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért nem engedi anyukám,...

MrMrs kérdése:

Miért nem engedi anyukám, hogy a barátomnál szilveszterezzek?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja vagyunk kb együtt.. 14 éves vagyok. Nem értem hogy miért nem engedi,hisz ott lennének mellettünk egy 5 méterre a szülei,úgysem tudnánk azt csinálni. Meg nem is akarjuk.. Nem is aludnánk szerintem fentlennénk reggelig:D De ő be akar zárni itthonra mint valami foglyot hogy szilveszterkor itthon unatkozzak...

2014. dec. 25. 18:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem tavaly csak úgy engedték, hogy itthon voltunk nálunk és akkor voltunk együtt fél éve, és 15 voltam

idén sem lehetek vele reggelig, pedig már 1,5 éve együtt vagyunk és 16 éves vagyok

de idővel többet engednek majd :)

2014. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
miért nem csináljátok azt, hogy a szüleid is átmennek , és akkor legalább össze ismerkednek a barátod szüleivel, ők is szórakoznak, és így téged is szem elött tudnak tartani, maximum valamikor meg haza jöttök együtt, ha nem akartok maradni egész éjszakára.
2014. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12: "miért nem csináljátok azt, hogy a szüleid is átmennek , és akkor legalább össze ismerkednek a barátod szüleivel,"


Azért a 2,5 hónapja ismert 14 éves gyerek még nem a vőjelölt, én se biztos hogy a másik szülőkkel (és valószínűleg ők sem velem) akarnék szilveszterezni.

2014. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
attól hogy nem vőjelölt még ismerhetik egymást a szülők, főleg ha tartós kapcsolatot akarnak..
2014. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A f@.sz nappal is feláll...
2014. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: pontosan!!!!!!! :DDD
2014. dec. 27. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!