Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért van az hogy Szilveszterk...

Miért van az hogy Szilveszterkor még az is elmegy bulizni aki amúgy egész évben nem?

Figyelt kérdés
Ez hogy van ? Szilveszterkor kötelező elmenni bulizni? Tavaly nem voltam sehol egyik ismerősöm megkérdezte hol Szilvesztereztem mondtam hogy sehol ő meg csak megvetően nézett. Holott én egész évben szinte hetente eljárok bulizni ő meg velem ellentétben nem. De ennek ellenére én egy gyökér vagyok mert úgy döntöttem hogy otthon szilveszterezek :) vicces .... de minden hol ez van...
2014. dec. 27. 22:10
 1/9 anonim válasza:
18%
Mert az év egyik legnagyobb bulija és ha nem vagy egy megkeseredett, duzzogó f. aszszopó luzer, mint a GYK közönségének 90%-a, akkor nem is tudod kikerülni a dolgot, mert ha nem a szomszéd rángat, akkor a haverok, barátok, rokonok, a nő stb.
2014. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Már az sem igaz, hogy mindenki elmegy bulizni szilveszterkor!!!!


A másik meg, hogy eleev nem kötelezö.


Én év közben sem járok bulizni, meg szilveszterkor is a páromal vagyok otthon - és semmi bajom sincs belöle.

2014. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1es nálad komoly gondok vannak ha téged lehet rángatni. Engem tavaly is hívtak de mondtam hogy nincs kedvem menni és olyan barátaim vannak akik megértik de látom neked nem.
2014. dec. 27. 22:37
 4/9 anonim válasza:
7%

Igen képzeld, rá lehet beszélni a bulira és igen ez aztán olyan hatalmas probléma, h úristen.

De semmi gond, mert te a határozottság istene majd megtanítasz, h mennek az élet dolgai.

De várjunk csak!

Ki is az a balf. asz, aki kérdést írt ki, mert besértődött egy ismerőse viselkedésén?

Jah, hát pont te!!!

Akkor inkább nem szeretném, ha tanítanál!;)

2014. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így a szokás.Mondjuk nekem is fura lenne, hogy egy alapból bulis egyén pont ezt hagyja ki.


19/L

2014. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 es keres fel egy dili dokit te beteg vagy :(
2014. dec. 28. 00:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki szerint ciki, ha vki szilveszterkor nem bulizik, az egy birka. Soha nem kötelező bulizni, én voltam már pár tömegnyomorban szilveszterkor, néha jó volt, néha nem. De én akkor megyek bulizni, amikor akarok, nem egy ünnep fogja ezt meghatározni.
2014. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tévedés, ha valaki azt hiszi hogy a szilveszter abból áll hogy elmegy valaki bulizni, NEM! Otthon is ugyan úgy jól lehet szórakozni, kellemesen el lehet tölteni az időt!
2014. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#4 Jó neked, én egyetértek veled.

De nem mindenkit rángatnak sajnos.

2014. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!