Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Az eplényi, vagy mátraszentist...

Az eplényi, vagy mátraszentistváni síterepek nyitva tartanak egész éjjel szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 25. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt tudod megkérdezni, 1 perc sem volt google-val megtalálni az elérhetőségeket.

Eplény: [link]

Mátra: [link]

2014. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

....gondoltam egyszerűbb olyannal beszélni, akinek van tapasztalata és nem sajnálja az idejét rá.

Nem beszélve arról, hogy 8000 km-re vagyok Magyarországtól, úgyhogy telefonálgatni nagyon nincs kedvem percenként 800 forintért, az e-mailekre meg nagyon kis esélyem van, hogy választ kapok...tényleg megjegyzés nélkül nem lehetett volna kibírni, kösz!

2014. nov. 25. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Akkor legközelebb pontosabban fogalmazd meg a kérdésed, mert így a megszokott minimum színvonalat is alig hozta csak. Sehol nem látszott, hogy ki és hol vagy, csak annyi, hogy olyan, mint az ide írogató többség, lusta keresni az interneten, pedig ott ül előtte.

Kérd meg egy itthoni barátodat, hogy hívja fel őket.

2014. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán nem kéne egyből a legrosszabbat feltételezni.
2014. nov. 25. 17:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ennél pontosabban mi a jó fenének fogalmazzam meg a kérdésemet?!

A lényeg benne volt, nem gondoltam, hogy ilyen rosszindulatú marhákkal van tele egy olyan oldal, aminek az a lényege, hogy segítsük a másikat.

2014. nov. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!