Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak szilveszterkor?

Mit csináljak szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Vagy itthon leszek egyedül vagy az egyik barátnőmmel megyek szilveszterezni a városba. ( de ez még nem biztos mert ő a többi barátnőjével lesz és kocsival mennének be és nem ismerjük egymást annyira a barátnőivel és barátnőm mondta, hogy nem akar kellemetlen helyzetbe hozni). Tudom, hogy igaza van de kicsit rosszulesett ez. Én is elférnék ott mellettük nem? Rajta kívűl még van 2 barátnőm. Az egyik a pasijával lesz a másik még nem tudja.

Nem akarok egyedül lenni ha lenne kivel lenni de ő nem akarja :( 22/L


2014. dec. 28. 08:26
 1/1 anonim válasza:
Igazából ez tőled is függ mennyire vagy barátkozós típus. Ha könnyen megtalálod a helyed egy új társaságban akkor szólj sztem a barátnődnek, hogy szívesen mennél. Nem hiszem hogy bánná, majd összeismerkedsz a többiekkel. Viszont ha nehezen nyitsz, bátortalanabb fajta vagy akkor lehet neked sem lenne jó meg a többieknek se. Talán ettől fél a barátnőd is. Szóval először magadban döntsd el tényleg vágysz-e közéjük. De próbáld meg közben azért rávenni a szabadon maradt barátnődet (aki még nem tudja mi legyen), hogy ketten bulizzatok. Sztem most ez lenne egyébként a legjobb megoldás.
2014. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!