Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért kell azt ünnepelni,...

Miért kell azt ünnepelni, hogy 2014 helyett 2015-öt írunk?

Figyelt kérdés
Ebben mi ünnepelni való van? :D

2014. dec. 31. 19:39
1 2 3 4
 21/31 psboy válasza:
számotokra semmi! üljetek csak a,gép elött!! aki meg ünnepli örüljön több pia marad :-D :-D
2015. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

mert a szülinapod minek ünnepled?

lehet hogy jövőre megdöglesz elüt az autó, lelőlek kitudja. akkor minek ünnepled?

minek eszel ha úgy is kisz'rod?

ti meg, hogy máskor ünnepeltek a haverjaitokall??!!

ÁÁh kétlem

2015. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem értem, mert ha örülünk, ha sírunk, az idő akkor is megy tovább. A nyomorult tűzijátéktól meg én sem bírtam aludni, + az utcán még ordibáltak is. Már az élet legalapvetőbb szükségletét, az aludni sem lehet, mert ők örülnek, hogy 2015 van. Nem kockaságtól függ szerintem, hogy ki élvezi, vagy ki nem, de ilyenkor mit ünneplünk? Okunk van arra, hogy fent maradjunk sokáig. Ennyi.
2015. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Mi. és szerinted mi "kockák", nem ünnepeltünk a magunk módján, és megsúgom, nem kólával. :D

Csak azt szerettem volna mondani, hogy ebben is, meg minden másban a túlzást nem szeretem. És engem, speciel zavar a petárda.

Inni, én is iszom. Vannak haverok, ők is - már aki.

Csak az zavar, ahogy írtam már, hogy nagyon-nagyon sokan ilyenkor tényleg vandálok lesznek, ezt pedig sosem tudtam lenyomni a torkomon.

A gép meg jó társ, nem kér a piából, argó több jut magamnak. :D

Hidd el, a kocka is tud élni, csak máshogy. És nem a haveri kör hiánya okozza. :)

De hagyjuk! Szilveszter már elmúlt!


Egyébként meg kedvesnek kell lenni az unalmas, szánalmas kockákhoz, ki tudja melyik lesz majd a főnököd. :)

2015. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

nekem kocka főnököm nem lesz az 100%

hagyjuk akkor is az ilyen kockákból lesz a sok depresziós öngyilkos, nem azokból akik elmennek bulizni néha néha korlátok között

2015. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
jaa és thx a lepontozást. kölcsönös kedves kocka barátaim :)
2015. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
#26-os, nem pontoztalak le!
2015. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Egyszer mindenki meghal, akkor senkit sem fog érdekelni, hogy te mit csináltál szilveszterkor, mert magad se fogsz emlékezni rá, nem lesz mivel. ;)
2015. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
utolsó ez kikúrt bölcs szösszenet volt
2015. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Köszi, akkor megérte több órán keresztül fogalmazni.
2015. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!