Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol lehet még vetős tüzijátéko...

Hol lehet még vetős tüzijátékot kapni?

Figyelt kérdés
Szabolcsban lakunk, Szlovákiában szoktunk tüzijátékot venni, de ahol mi vettük meg a cuccost (Szőlőske) ott nem volt, azt mondták már nem kapunk itt, sajna. 2013 szilveszterkor sikerült vennem utoljára, itt Magyarországon, rendesen konténerből egyet (tiger "Al Capone" 50mm), de legutóbb már nem kaptm. Érdekelne, hogy tudtok e helyet (akár Szlovákiában) ahol árulnak, mert vennék előre, hogy szilveszterkor ne kelljen keresgélni, mert ez a kedvenc tüzijátékom. Előre is köszi

2015. márc. 3. 07:21
 1/4 PyroMágus ***** válasza:

1. az alcapone 45mmes

2. hát ugye be let sorolva 4es katba szoval elvileg legálisan nem nagyon tudsz venni a szlovákoklnál sztem ha keresgélsz biztos találsz vhol én a pyropandát és a dinamit shoppot ismerem.

2015. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A panda pyrot majd megnézem. Köszi!

Jaa és tényleg 45mm csak a tököm se emlékezett már rá.:)

2015. márc. 4. 18:42
 3/4 PyroMágus ***** válasza:
nem te vagy a youtubeon a MajomPyro ? (vagy mi )
2015. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dee...majd iratkozz már fel légyszi (na am ezt a 45mm-t ott is elcsesztem) :)
2015. márc. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!