Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van, aki idén otthon szilveszt...

Van, aki idén otthon szilveszterezik?

Figyelt kérdés

Idén nem érzek sok kedvet, hogy elmenjek bulizni valahová, így arra gondoltam, hogy most először hagyom és inkább itthon maradok.


Van bárki más is aki hasonlóan érez? Vagy szilveszterkor mindenkinek megjön a kedve ahhoz hogy ne otthon üljön, hanem elmenjen valahova társasággal?


2015. dec. 18. 22:53
 1/10 Clay Morrow ***** válasza:

Jelen! Minden évben eddig itthon szilvesztereztem.

És mi ez a: 'mindenkinek megjön a kedve ahhoz hogy ne otthon üljön'? Én sosem érzek így. És tisztáznám, mielőtt pár okos leszólna, hogy IGEN lenne hova mennem, viszont nem akarok.

2015. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor biztos csak az én környezetemben van, hogy mindenki megőrül és mindenáron bulizni akar. Kivéve engem persze.D:
2015. dec. 18. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én és a párom !
2015. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

23 éves vagyok és eddig mindig itthon szilvesztereztem (egyszer volt, hogy az akkori barátom és az egyik barátnőm is itt voltak)

Nem igazán hívtak soha bulizni de valószínűleg kedvem sem lenne hozzá. Nem szeretem a 'tömeget'

2015. dec. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Utolsoval ertek egyet. Teljes mertekben igaz ram is, amit leirt.


22 L

2015. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én nem szoktam szilveszterezni sem, néha néha felkelek a tüzijátékra de ennyi
2015. dec. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben a szegénységben van hová tenni a pénzt,minthogy fejenként 5-10 ezer Ft-ot elverjünk egy este alatt.
2015. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Clay Morrow ***** válasza:

2/7 Időpont tegnap 23:10

Nem. Körülöttem is mindenki bulizni akar szilveszterkor (meg amúgy máskor is) és én vagyok a fura, hogy mindig visszautasítom, de ez van, nem mindenki egyforma.

2015. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem eddig 3 helyre is hívtak szilveszterezni. De úgy vagyok mint te, hogy nincs kedvem menni sehova. Bár itthon nem fogok tudni mit csinálni, de nincs kedvem ehhez a kötelező bulizáshoz. Csak túl akarok esni most ezen a napon..

21L

2015. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
teljesen egyetértek a 4-essel.. én is ugyanez vagyok ! bár volt, hogy legjobb barátnővel voltam, de nálunk (akkor még gyerekpezsivel :D bár most sem szeretem az alkoholt, csak koccintok) idén is a legjobb barátnőmmel leszek :D
2015. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!