Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gáz ha 16 évesen otthon...

Gáz ha 16 évesen otthon szilveszterezek?

Figyelt kérdés

Egész életemben otthon szilvesztereztem idáig a szüleimmel, és ez eddig nem is zavart.De a mostaninál folyton kérdezgetik a szüleim meg rokonok hogy hova megyek szilveszterezni és nagyot néznek mikor mondom hogy sehova.Jönnek azzal hogy "a fiatalkort élvezni kell, stb." de én ettől csak rosszul érzem magam.Nem hívtak sehova, gondolom azért, mert tudják hogy nem vagyok nagy piás, és amúgy se szoktam bulizni járni.A barátaim meg osztálytársaim már hetekkel ezelőtt arról beszéltek hogy úú milyen jó lesz a szilveszter, úgy berugnak majd hogy másnap árokban kelnek, stb.

Hát szerintem ez baromira nem normális.

Van egy pár barátom, aki ugyanúgy nem bulizós, velük jó lenne összeülni, hogy azért mégis barátokkal legyek, de az a baj hogy nem érnek rá vagy nem jöhetnek.Szóval marad az otthon szilveszterezés.Ez mennyire gáz? Mert lassan már úgy érzem lúzernek néznek a szüleim mert nem megyek szilveszterkor bulizni...



2015. dec. 25. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz én is dettó igy vagyok mint te
2015. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok, és életemben 1x szilvesztereztem máshol.


Én azért szeretek szórakozni járni, szünetekben azért elég gyakran megyek is, suli időbe ritkábban, de azért akkor is. Nyilván nem iszom le minden adandó alkalommal magam, de persze, szoktam olyankor inni.


Az én apukám a munkája miatt sokat utazik, elég kevés időt vagyunk együtt vele a kisebb testvéreimmel. Viszont ilyenkor mindig itt van, elmegyünk a tesójához, társasozunk, meg ilyenek.


Gondoljanak lúzernek, de én úgy vagyok vele, hogy inni meg bulizni máskor is tudok, de a családdal lenni tényleg csak néha.


Szóval ha te se mész el, kit érdekel? Szerintem kicsit túl van hájpolva amúgy ez a berúgás része, mivel akik ilyenkor taccs részegek, azok kb. hetente amúgy is azok. Aki meg normálisan szórakozik, buliba megy, az meg oké, szerintem pont az lenne normálisabb, hogy a barátokkal, akár a családdal ünnepelni, hálát adni a dolgokért, de nem matt részegnek lenni..

2015. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, én sem értem a dolgot.Szórakozni bármikor tudnak, és egyébként majdnem minden héten taccs részegre isszák magukat, így nem tudom, mi különleges lesz a szilveszterükben.

Azért egy szolidabb buliba elmentem volna de nem baj, a családdal is jó lesz, mi se sokszor vagyunk így együtt:)

2015. dec. 25. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, én már 24 és fél éves vagyok, és életemben egyetlen egyszer, 18 évesen mentem el hazulról egy református papilakra, a pap gyermekeivel és más ifjakkal szilveszterezni. :D Szóval, szerintem nem gáz otthon lenni (főleg ha szeretsz a családdal lenni), de így most már én is vágyom arra, hogy önállóan szilveszterezzek, mert ha most nem, akkor mikor? Az a baj viszont, hogy számomra nem értékes egyáltalán se a szilveszter, se az újév, és kb. semmit se tudok az életben átélni, örülni valaminek, stb. :( Ezt nem kívánom neked sem...
2015. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? A gáz az, amikor az ember nem úgy tölti a saját szabadidejét, ahogy szeretné, hanem úgy, ahogy azt mások "elvárják".

Hadd mondjam el, hogy én 32 éves vagyok, és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor töltöttem másnál, vagy buliban a szilvesztert, és egyáltalán nem érzem úgy, hogy bármiből kimaradtam volna. Egyszerűen engem nem hoz lázba. Oké, az év utolsó napja, illetve éjféltől már a kvöetkező év első napja, de ezért miért kéne eszeveszettül tombolni? A másik dolog pedig, hogy számomra nem az jelenti a szórakozást, hogy tajrészegre iszom magam. Oké, persze, kellemes dolog, amikor az emberben dolgozik a pia, de az a fajta alkoholizálás, amikor másnap az ember azt sem tudja, hogy hogy került haza, az nem vonz. Nekem az nem szórakozás.

Meg aztán: miért lenne az baj, ha valakinek nem ugyanaz jelenti a szórakozást, mint másoknak? Emberek vagyunk, és különbözőek. Aki meg emiatt lúzernek néz, arra hadd ne mondjak semmit.

Az embernek a fiatalsága meg nem azon fog múlni, hogy szilveszterkor lerészegedett-e. Sőt, akinek lerészegedős buliból áll(t) a fiatalsága, na, pont az az, aki nem használta ki a fiatalkorát.

2015. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. dec. 26. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

,, osztálytársaim már hetekkel ezelőtt arról beszéltek hogy úú milyen jó lesz a szilveszter, úgy berugnak majd hogy másnap árokban kelnek, stb."



büszkék lehetnek magukra... 16 évesen. Hogyan vesznek meg egyáltalán ennyi piát? én biztos nem venném meg nekik...


remélem az árokba is kelnek... vagy a detoxikálóba.. megérdemelnék

2015. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!