Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gáz az, ha 16 évesen otthon...

Gáz az, ha 16 évesen otthon szilveszterezek a szüleimmel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 18:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
56%
Szerintem nem gáz. Én sokszor szilvesztereztem otthon a szüleimmel, de ettől nem lettem kevesebb. Sőt, most szilveszterkor is otthon leszek. A szilveszter szerintem tök hülyeség, egy napot kijelölünk az évben, amikor "kötelező" jól érezni magunkat, és "kötelező" elmennünk szórakozni? Nekem a szilveszter is ugyanolyan nap mint a többi.
2013. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Én 23 évesen otthon töltöm ezt a napot. Nem vagyok amúgy sem az a nagy bulizó ember és ahhoz képest az utóbbi 2-3 hónapban elég sokat voltam bulizni. A barátaim egy része sem megy sehová, inkább a barátnőjükkel lesznek. A többi haverom meg összevissza lesz szanaszét. Olyan helyekre meg amúgy sem szeretek menni ahol ismerek összesen 2 embert. Már voltam pár ilyenen ott nem éreztem túl jól magam. Oké volt amikor jöttek új barátok de nagyon ritka ez.

Meg be is sokalltam most mert 23 óta nem volt olyan napom amikor itthon lettem volna. Így is sok barátomnál ünnepeltem, tegnap szülinapozni voltam, ma is épp a régi gyerekkori haveromat köszöntöttem utólag szülinapjára, csak mert most volt rá idő. Holnap be kell mennem dolgozni, mert őrként dolgozok és az egyik társam balesetet szenvedett a tartalékost aki beugrós hozzánk ő elutazott épp és én vagyok az aki szabad.

Szilveszter reggelén megyek haza fáradtan. Január másodikán meg reggel 7 kor kezdek és 3-án 7 kor mehetek haza.... Király lesz!

Szóval nálam részben ezért is marad el a buli, inkább pihenek.

2013. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Az lenne a normális ha valami buliban innád magad részegre mint a többi gyerek? Ráérsz még bulizgatni.
2013. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, hogy az e vagy sem de én is otthon velük töltöm. 18/L
2013. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem gáz. A szilveszter már elég régóta csak a kegyetlen berúgásról és a hányásról szól. Én azért megyek, mert utálom, ha bármiből kimaradok, de elég erőltetett, muszáj dolog az egész.
2013. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
56%

én is itthon leszek :/ de nem azért,mert annyira itthon akarok maradni csak nem hívtak sehová, illetve a haverjaim nagy része sem csinál semmit (tudtommal).

Egyébként én mennék...

16/F

2013. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem gáz. Sokszor én is itthon voltam. Lehet, hogy idén is így lesz, mert sikerült kicsit bekavarni a szilveszterembe..

18/L

2013. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
56%
énis otthon töltöm a családdal/rokonokkal
2013. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
56%

előző vagyok 16/f

kimaradt :D

2013. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
végülis összejött a barűtaimmal, és nem kellett otthon szilveszterezzek:))
2014. jan. 1. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!