Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ps4 és szilveszteri buli...

Ps4 és szilveszteri buli rajongók figyelem Pls?

Figyelt kérdés
Hello! Egy barátnőmmel tölteném a szilvesztert,de kellene egy kis segítség kellene.Most karácsonyra kaptam egy ps4 et amihez egyenlőre csak disney infinity van és a ps el akarnánk játszani majd de csak 1 játék van hozzá szóval jó ps játékokat kérek az a baj h másik control nincs hozzá szóval egymás után játszanánk a játékkal Xd na de Pls mondjatok jó ps4 játékokat GTA,Ilyeneket ne Xd de SOS ba kellenek van rá 3 napom hogy beszerezzem.És most a újévi buli rajongók hozzátok lenne kérdesem:mit csináljunk a ps baszogatásán kívül? Xd 31 gyedikén 5 kor jön át a barátnőm és másnap reggel 10 ig tart szóval 10 óra kb és nem csak ps ezni akarnánk szóval kérnék ötleteket :) valami kis tűzijáték félét csinálunk Xd ha valaki azt mondja hogy nézzünk horrort azt nem mert utalom
2015. dec. 26. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint hit hű Assassin's Creed rajongó én a Syndicatet mondanám (bár még nem játszottam vele, de jónak tűnik), vagy esetleg másik részt.

Until Dawn (10 óra hajnalig) bár ez horror, de egy nagyon jó játék, te hozhatsz meg döntéseket.

Last of us

This war of mine

Mad Max


Nem is írtad, hogy milyen játékot akarsz...


Hogy mit csináljatok?:) Hangos zene, pia, éneklés. Vagy menjetek, fedezzétek fel a várost, rengeteg buli van szilveszterkor:)

2015. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is az Until Dawnt javasolnám. Iszonyat jó, nézd meg a trailert :)
2015. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!