Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátnőim közül egyedül én...

Barátnőim közül egyedül én vagyok csak single. Miért?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, és kövér sem vagyok, de mégis csak nekem nincs pasim. Tény és való ,h nem cigizek , nem vagyok ott minden buliba, és nem vagyok mindig full részeg , nem smároltam 200 pasival, és nem vagyok flegma... , de szürke egér "meg sem szólalok" tipus se .Lehet h ez is az oka ? vagy mit csináljak h végre rám is fel figyeljenek? 16/l

2013. máj. 20. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már is felfigyeltem rád!
2013. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
és mik a rosz tulajdonságaid? Mert a legutolso ennyire tökéletes nő szülte meg Jézust is... :)
2013. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdj el rettegni és még időben töröld a profilodat mielőtt szétrobbanna a postaládád. :)
2013. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Aki neked való, az fel fog figyelni rád, hidd el! :) Nem az az értékes lány, aki szétbulizza az agyát, aki mindenben a menő. Meglásd, neked lesz boldogabb életed, csak várj türelemmel, és hozz bölcs döntéseket! Meg fog találni a szerelem, ne félj! Sok sikert!
2013. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy? :)

17F

2013. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább legyél önmagad, és legyen majd olyan pasid, aki tényleg szeret stb., minthogy belemenj ilyen-olyan-amolyan kapcsolatokba, amik semmit sem jelentenek, vagy lesmárolj 200 pasit, vagy ilyesmi. Rengeteg olyan kapcsolat van, aminél sokkal jobb egyedül, mégis sokan ragaszkodnak, mert jajj csak legyen valakim. Érted, ugye?


Az, hogy single vagy, nem bűn és nem bélyeg, főleg nem 16 évesen. Majd jön neked is pasi, főleg ha amúgy minden okés veled, úgyhogy próbálj meg ne ezen görcsölni.:)

2013. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
csak elszomorít h, szerintem egész "normális" vagyok és pont nkm nincs senkim és annak aki 1 buliba má mindenkivel smárolt meg stb. az meg talál magának olyan pasit aki tényleg szereti... :(
2013. máj. 20. 20:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem is. Ne görcsölj rá. Én is tényleg ott tartottam már hogy soha nem lesz senkim... Aztán mint derült égből villám csapás jött egy fiú, akivel tökéletes összhangban vagyunk.
2013. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

igaza van a 8 asnak. Ne a mennyiség legyen a mérvado hanem a minöség. Mert a szerelem ugy jön mint a pofáraesés a biciklivel: soha nem tudhatod mikor és miért üt be.

Lehet, hogy honlap leszolit a nagy ő az utcán, lehet, hogy itt irsz rá valakire vagy irnak rád és az lesz a nagy ő. :) Bármi lehettséges, csak ne keseredj el és ne akarj olyan lenni mint a bulis, lányok. :) Add önmagadat és lesz olyan aki odáig lesz érted. :)

2013. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elsőre talán tanulj meg magyarul, és valószínűleg nagyobb sikered lesz.
2013. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!