Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol és mikor lesz a 2015/2016...

Hol és mikor lesz a 2015/2016 szilveszteri tűzijáték Budapesten?

Figyelt kérdés
Mindig vetíti a tévé a nagy tűzijátékot, de eddig nem volt alkalmam élőben megnézni. Idén szeretném, de fogalmam sincs hova menjek, hogy láthassam, és hogy mikor. Honnan lövik fel, honnan érdemes nézni, és mikor kezdődik? Légyszi segítsetek - neten nem találok róla semmi infót.

2015. dec. 29. 02:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Onnan lesz ahonnan a civilek fellővik.
2015. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem kevered az augusztus 20-i tűzijátékkal, azt szokta leadni a tévé is. Tudtommal szilveszterkor csak az otthonokban lőnek tűzijátékot.
2015. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is ez ügyben keresek, nem a lánchídról szoktak meg a margit hídról? szokott lenni élő közvetítés....nem értem ezt
2015. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nincs államilag szervezett tűzijáték, mindenki azt lövi fel amit megvesz.
2015. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig szokott lenni és nem keverem az aug20 al.
2015. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Éjféltől fél 1-ig kint voltam a Margit hídon, és csak egy-két szórványos tüzijáték volt, egy nagyot se láttam közelről :(
2016. jan. 1. 01:19
 7/7 PyroMágus ***** válasza:
agu 20-ra gondolsz barátom.:D
2016. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!