Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ciki huszonpár évesen otthon...

Ciki huszonpár évesen otthon maradni Szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Úgy alakult az életem, hogy többször voltam szingli, mint kapcsolatban élő, de ez egészen odáig nem is volt baj míg ugyanilyen sorsú barátaim voltak, akikkel Szilveszterre simán összehoztunk programokat. Mostanra viszont már minden barátom/barátnőm párkapcsolatban él és egyik sem akar kimozdulni, csak a párjával akar a tv előtt ücsörögni, amit teljes mértékben megértek, ha párom lenne, akkor nyilván ez is egy nagyszerű időtöltés lenne, dehát nincs ...

Életemben először nincs kivel lennem Szilveszterkor, ami nyilván nem tragédia, nálamnál ezerszerszer rosszabb sorsú emberek élnek a világon, de mikor azt látom, hogy mindenki nyakra főre szervezi a programokat és az a legnagyobb problémája hogy pasijával/barátnőjével vagy a haverjaival bulizzon, akkor iszonyatosan rossz és keserű érzés fog el, hogy se párom sem olyan barátaim akikkel mehetnék valamerre. Egészen mostanáig bele se gondoltam, hogy így egyedül maradhatok, annyira evidens volt, hogy a barátaim mindig ott lesznek, velük mindig össze tudtunk hozni valamit és most így nem igazán tudok mit kezdeni ezzel a dologgal, hogy egyedül maradtam.

Van még valaki huszon évesen úgy, mint én, hogy totál magára maradt?



2015. dec. 29. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha húszon évesnek vehetjük, hogy pont 20 vagyok..

Vagyis igazából én tudnék menni barátnőimmel bulizni, csak cikinek tartom, hogy az összes a pasijával lesz és akkor úgy menjek oda egyedül.. Úgyhogy inkább lemondtam.

Így otthon lennék, bár nálunk itthon is azért van egy kis buli, bár a szüleim korosztályába, de póker, pia ilyesmi, úgyhogy az sem lenne vészes.

Úgyhogy szerintem vannak páran, de én úgy tartom, hogy a szilveszter sem más mint a többi nap, csak nagyobb feneket kerítenek neki.

2015. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én 19 vagyok és én is itthon leszek. Egyrészt mert szilveszter után pár nappal vizsgám lesz, másrészt meg úgyis max valami gagyi házibuli lenne amit amugy se szeretek, inkább valami club.
2015. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Én totál együttérzek veled.

24 éves lány vagyok de én is itthon vagyok általában szilveszterkor.

Volt pár év amikor a barátnőimmel voltam mikor még nem volt barátjuk de amióta van ugye ők velük vannak én meg egyedül.

Nekem sosem volt barátom így még rosszabb a helyzet.

Ha van kedved beszélhetünk privátban :)


24/L

2015. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
57%
Igen, én is észrevettem, hogy egyedül kevésbé motivált az ember. Fogalmam sincs mit csináljak Szilveszterkor. Lehetőségeim biztos lennének, mert 20 éves srác vagyok, ráadásul pesti is. Egyet tudok, ezt a napot tuti nem szeretném egyedül tölteni.
2015. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
22 lány vagyok, én is itthon leszek. Nem érzem cikinek, alapból a szilveszter sem annyira indít be. :D Itthon vagyok most vidéken, itt nincs sok program.Barátnőimnek, akikkel együtt szoktunk lenni általában ilyenkor most más programjaik vannak. Amúgy pesten élek egyetem miatt, pestre mehetnék bulizni, de olyan ritkán vagyok itthon vidéken hogy most jó itthon lenni és nincs még kedvem felmenni pestre. :D Úgyhogy itthon leszek családdal, megnézünk pár hülye műsort a tévébe, koccintunk és alszunk :D
2015. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
40%
Én is ebben a helyzetben vagyok. (27N)
2015. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én egész eddig dolgoztam megy a franc, örülök h van szabadnapom.
2015. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) jó tudni, hogy annyira azért nem lógok ki a sorból :)
2015. dec. 30. 19:55
 9/10 anonim válasza:
80%

Húdejó hogy rá találtam erre a kérdésre én is detto így vagyok vele, én is a magánnyal és a keserüséggel ünnepelek, és velük koccintok éjfélkor, 15 eves koromóta volt mindig program szilveszterkor hát sajnos mostanra már elfogyott,

Barátok mind a párjaikal valhol egy welnesben, vagy kint az utcán buliznak, de akadnak a tv-előtt is..


Én is most magányoskodok egyet de ami nem ől meg az erősít alapon, megfogadom újévi kívánságként hogy jővőre nem ide irok egy sorstársnak, hanem valakivel kint fújom majd a trombitát, és nyoma sem lessz a magánynak.


Remélhetőleg te is kedves kérdező :) BUÉK !!!


28/F

2015. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy legyen ;)
2016. jan. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!