Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tényleg egy lelketlen, erőszak...

Tényleg egy lelketlen, erőszakos dög lennék attól, hogy Szilveszterkor tűzijátékozom?

Figyelt kérdés

Tehát már csurig van a Facebook, meg egyszerűen minden fórum/humoroldal az olyan képekkel, hogy 'ne petárdázz, mert megijednek a kutyák'. A legzavaróbb, hogy már erőteljesen erőszakos felhívások is vannak, tehát most épp egy olyan képet osztottak meg ismerőseim, ahol útmatató van, hogy hogy dugjam fel a fenekembe a meggyújtott petárdát, illetve, hogy én egy gyenge kispéniszű (<- szép szóval) gyerek vagyok, ha petárdázom.


Egyetlen egy éjszakáról van szó, a tűzijáték/petárda már hagyomány ilyenkor, mint tudjuk..

Nem értem, hogy mit nem lehet ezen kibírni? Akinek kutyája van és tudja, hogy fél az zárja be, vagy adjon neki nyugtatót (<- ilyet tényleg szoktak, és legális).


Én egy házibuliba megyek és ott tervezünk pirózni, de már előre félek, hogy pár minden izgalomtól elzárkózott lány, hogy fog nekünk beszólni..


2015. dec. 30. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem nincs abban semmi kivetnivaló,ha valaki petárdázik szilveszterkor. Én azt utálom amikor még előtte/utána egy héttel is durrogtatnak...
2015. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TEAM PYRO ***** válasza:
ez normális aki meg azt írja hogy ne petárdázz stb. az meg irigykedik. ennyi. nem kell komolyan venni ha szereted csináld ha nem akor ne csináld ennyi.
2015. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Mert idióták az emberek. Egyesek egész egyszerűen nem tudják elfogadni, hogy ez az egy nap ez nekünk jár, helyette vergődnek. Nekem is van kutyán, és tüzijátékozok. Valahogy csak összehozom. Ezeket a kutyás pisztokat utálom. Hányni tudnék egyik másiktól. A kutya a gazda felelőssége, ő vállalta a kutyát oldja meg. Ha erre nem képes akkor ne tartson kutyát. Ennyi..

Személy szerint épp leszarom hogy kinek nem tetszik, hogy tüzijátékot lövök.

2015. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vyrob ***** válasza:
A sok pofátlan kutyatartó degenerált akik Több hektárnyi kutya(sza ) hagynak homokozóknál, teletojt panelek . De bezzeg 3-4 nagytestű kutya panelban tartása az meg természetesen elmegy és nem állatkinzás. Sőt kutyaugatás dögivel egész évben panelnél az is belefér .De ezeknél a legpofátlanabb ingerszegény primitiv kutyásoknál nincs roszabb rengeteg ilyet orditottam már le szilveszterkor lejött szólni hogy takarodlyak mert a két nagytestü kutya fél és elkezdett fenyegetni. Mondtam én is kihivok valami állatvédőt hamár 2 nagy testű kutya van abban a kis panelakásban bezárva .Takarodott el mint az állat .A lakótelepen ahol lakom minden szomszédnak tele van a töke a kutyásokkal . Jogosan nekik mindent szabad ,szarnak ők arra hogy pici gyerekek járnak homokozóba meg anyukák gyerekekkel a parkokban .Telaszarnak mindent volt egy párszor hogy kutyák támadtak pici gyerekekre a környéken nekik minden szabad?
2015. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!