Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol lehet venni Győrhöz...

Hol lehet venni Győrhöz legközelebb petárdákat, tüzijátékokat december környékén? és ezek milyen árban vannak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ausztriát javaslom. Nem olcsó mulatság, de van választék legalább. Lengyelországba olcsóbbak ezek a cumók, én is ott szoktam vásárolni ,ráadásul ott van csomó olyan petárda is, amit idehaza rúdaranyért se kapsz meg (pl. Achtung). Készítettem fotót is az ottani kínálatról ha akarod megmutatom.
2016. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Érdekelne:)
2016. szept. 28. 18:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Tessék paracsolni (a kép tavalyi, Zakopane-ban készült, oda járok ki szilveszter előtt cumósért, bődületesen nagy a választék)


[link]

[link]


A srácaimnak is én szoktam beszerezni innen az ínyencfalatokat :D afféle postásként

2016. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ha én mondjuk messzinek találom ezt a helyet akkor lehetséges olyan hogy interneten rendelek petárdát?(Már néztem de nem találtam(achtungot.KO212-es finomságokat ) Válaszodat előre is köszönöm
2016. szept. 28. 19:02
 5/15 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem tartom valószínűnek, Kérdező. Amint látod, ezek mind utcai árusok, és hát öööö nemigen hinném, hogy lenne honlapjuk (a dobozokon se találtam webcímet sose).


Esetleg az lenne pauzibilis megoldás, hogy megbízol valakit, aki kimegy szilveszter előtt (pl. engem), elmondod, mennyiből mit hozzon, odaadod neki a pénzt, és szilveszter előtt pedig elhozod tőle a cumóst. Közben telefonon egyeztetni is tudtok, ha valami amit szeretnél, az éppen nincs (tavaly pl. összesen 1 helyen láttam Achtungot, viszont megjelent egy újfajta, "Terror" nevezetű petárda, ami szerintem jobb, úgyhogy inkább azt vásároltam).

Ha így alakulna, akkor jó ha előre váltasz zlotyit, mert eurót nemfogadnak el, és Zakopane-ban elég kevés "cséndzs mányi" hely van.

2016. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen igen.. Nekekm szilveszterre mindig hoztak "Kis" mértékben petárdát..jómagam 16 éves vagyok... és most én szeretnék sok mennyiségben venni... Kéne egy olyan ember aki kimegy és beszerzi nekem..de az a gond, hogy aki hozza... az mindig Kis mertekben hoz..es semmire sem eleg.. :(
2016. szept. 28. 19:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére még időben szóltál, decemberben már nem tudnék segíteni. Írj privát üzenetet, és megbeszéljük a dolgot.
2016. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mennyivel olcsóbbak itt kint ausztriába a cuccok mint lengyelben??
2016. szept. 28. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont hogy Ausztriában drágábbak, mivel ott euró van, Lengyelben meg zlotyi. Hogy Lengyelben mennyivel olcsóbbak? Ez termékfüggő, de akad olyan is ami 25%-kal olcsóbb.
2016. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Győrhöz legközelebb szerintem a dinamitshop van, Medvén.

[link]

Itt nagy a választék bár az árak magasabbak.

Ha tényleg nagyobb mennyiséget szeretnél, akkor viszont érdemes lehet neten rendelned.

Ahogy mondták előttem, az utcai árusoknak nincs honlapjuk, de van sok nagy webshop, akik EU-n belül szinte bárhova szállítanak.

Bombashop.com

pyrofire.eu

pyrofans.eu

Stb.


Azt nem felejtsd el, hogy a petárda illegális, tehát csak óvatosan.

2016. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!