Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak szilveszterkor?

Mit csináljak szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves vagyok és másodikos gimnazista. Nem nagyon tudom, hogy mit tudnék csinálni szilveszterkor, mert annyira az osztállyal még nem barátkoztam össze. Vagyis inkább nem találtam hozzám közel álló személyt/eket. Van egy gyerekkori barátom általánosból de mások nagyon nincsenek és fogalmam sincs hogy mit csináljak. Valami tippet tudnátok adni? :)

2016. szept. 28. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkori barátoddal csinálj valami programot. Vagy unokatesókkal.

Nekem már nagyon sokféle Szilveszterem volt. Volt sok házibulis. Voltam szórakozóhelyen. Voltam itthon. Voltunk színházban/hangversenyen. Mindegyikben van valami jó. Itthon is tök jól el tudok lenni.

2016. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél egy hajórakomány robbanószert (petárda, detonációs rakéták, Nóvabomba, rakétafáklya, Mortar stb.) és érezd jól magad velük ;) garantálom hogy nem bánod meg! :DDD
2016. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Unokatesók 24-26 évesek :) akkor marad a barátom :)
2016. szept. 28. 18:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden szilveszterkor szoktunk tűzijátékozni. Nem szrral gurigázunk :D
2016. szept. 28. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lélegezz, az a legfontosabb.
2016. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
:D hasonló problémákkal küzdök én is :D igazából ötletem nicns hogy mit csináljak :D
2016. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet aludni is. Nem rossz elfoglaltság. 😊
2016. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan lehet írni! ;)
2016. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!