Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit gondoltok a petárdázásról...

Mit gondoltok a petárdázásról és a tűzijátékozásról, bármilyen pirotechnikai eszköz (még a kis sikoly is! ) használatáról?

Figyelt kérdés
Én utálom, ki nem állhatom. Félnek tőle az állatok, megzavarja a nyugalmat, rendkívül primitív, unintelligens szokás ami értelmes emberben felnyomja a pumpát!

2016. dec. 25. 14:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Gondoltam leírom a véleményem, de mivel az apró betűs részben már közölted, hogy az értelmes emberekben ez felnyomja a pumpát, így én akkor biztos nem vagyok értelmes és nem is érdekel téged a véleményem, mert csak az a lényeg, hogy szidalmazni lehessen azt, akinek eltér a véleménye.
2016. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%

Én nem szeretem. Félnek tőle a kisgyerekek és az állatok.

Szerintem sokkal jobb lenne ha ilyenkor lakatlan területen lődöznének vele.

2016. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
96%
A kérdés leírásodban máris van egy előítélet, ha én is így gondolkodnék, akkor azt mondanám, hogy valószínűleg nem vagy túl idős. Igen hangos, de élvezetes, egy évben egyszer ti értelmes emberek is valószínűleg kibírjátok. Egyébként lehet ezt elővigyázatosan is csinálni (petárdára gondolok), nem csak dobálni, mint a hülyegyerek, habár nyílván ebből van több. Szerencsédre betiltották Magyarországon, szóval nehezebben jutnak hozzá. Egy unintelligens, primitív személy véleményét hallottad.
2016. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
A tüzijáték használat és az intelligencia között nincs összefüggés. Egy iq teszt szerint 138-as az iq-m. Mégis imádok tüzijátékozni.
2016. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Azt, hogy baromság, és nagyon veszélyesek. Én kitiltanám!
2016. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Én itt vitatnék pár dolgot (ezaszórakozás?),( felnyomja a pumpát!).Milyen pumpát bicikli,WC pumpa vagy egyébb először is nem mindegy?! De nagyon nem;)).Ahhoz hogy felnyomja a pumpát valahova személynek vagy egy gépnek kellene lennie és ezek közül pedig egyik sem…Utána meg gondolom akkor pumpálni kezd vagy mi a szösz.Ha meg pumpál akkor nem lesz lapos a kereke (pl Autókerék autópumpával vagy kifinomultabb traktorkerék „nem ám városi suttyó hanem falusi vagány”).A primitív részét szintén vitatnám már kihez vagy mihez képest primitív vagy uninteligens?Egy mondás is ide vág „ideges ember nincs csak bolo?”:d:)…
2016. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 vyrob ***** válasza:
74%

Azt, hogy baromság, és nagyon veszélyesek. Én kitiltanám


Mit érnél vele okos gyerek mindenki le szarna szereznének illegálisan ma már internetről le rendeled házhoz jön ki se kell menni érte ;)

2016. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
6-os te ittál??? Előre hoztad a szilvesztert? Vagy magadtól vagy ilyen "értelmes"...
2016. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%
7-es: hidd el kevesebben rendelnének és jutnának hozzá. Okostojás.....
2016. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 vyrob ***** válasza:
74%

Én utálom, ki nem állhatom. Félnek tőle az állatok, megzavarja a nyugalmat, rendkívül primitív, unintelligens szokás ami értelmes emberben felnyomja a pumpát!



Jaj hagyjuk már .Ma voltam kint szlovákiába a szlovák dunaparton gurigáztak ottani fiatalok ilyen normál zöld petárdának a 10 szeres nagyitásávaval dum bum -mal .Olyanokat robbant mint az állat attól nem messze a dunaparton rengeteg hatyú pihent és ettek a kikészitett kenyerekből és sütkéreztek le se szarták a petárdát kutyák szintén kint fülük botját sem mozditották a petárdákra .Miért van az látom szlovákiába giga petárdák mennek és a kutyák ott ülnek és le se szarják kint miért van ez? Miért csak itt rohan világgá tőle minden állat meg kutya kint szlovákiában meg leszarják? Valaki megmondhatná már nekem ezt!

2016. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!