Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit gondoltok a petárdázásról...

Mit gondoltok a petárdázásról és a tűzijátékozásról, bármilyen pirotechnikai eszköz (még a kis sikoly is! ) használatáról?

Figyelt kérdés
Én utálom, ki nem állhatom. Félnek tőle az állatok, megzavarja a nyugalmat, rendkívül primitív, unintelligens szokás ami értelmes emberben felnyomja a pumpát!

2016. dec. 25. 14:26
1 2 3
 11/24 vyrob ***** válasza:
100%

7-es: hidd el kevesebben rendelnének és jutnának hozzá. Okostojás.....



Hogy ? Nézz meg egy ilyen videót nincs rá irva a csomagra mi van benne mégcsak nem is postás hanem futár hozza és még a futár sem tudja mi van benne ! Nagyon jól ki van ez alakitva mindenhová küldenek mostmár .A fekete gazdaság tudod hogy meg van szervezve ;) https://www.youtube.com/watch?v=N9tmPXv0xx0

2016. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
11 # te tudtad értelmezni a szavaimat?? Ki mondta, hogy azért nem lenne rá kereslet, mert "tudja a futár", stb., hogy mi van benne? Amúgy meg a futárt marhára nem érdekelné, semmi köze hozzá.
2016. dec. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni!Nem szeriti,úgyis csak végig lepontozza ha valaki más állásponton van mint márt mások elmondták.Valószínüleg az írásából egy lelkibajos kislány.Fogalma sincs miről szól egy jó petárdázás vagy tűzijátékozás.Ami fogalma van róla az kb ott kimerül mint amit mások bemagyaráztak neki „Félnek tőle az állatok, megzavarja a nyugalmat, rendkívül primitív, unintelligens szokás ami értelmes emberben felnyomja a pumpát!”.Tipukus egy trollkodó kérdés ami csak mások idegesítésére provokállására szolgál.Akinek fogalma sincs róla hogy ez az egész miről szól annak magyarázhatod a végtelenségig.A saját hülyeségét fogja szajkózni.Az ilyenek semmivel nem különbek attól az egy két hülyétől akinek az ilyesmi nem való a kezébe sőt sokkal roszabbak.A többség aki normálisan használja sok esetben rendszeresen a kivülláló esztelen majmok ugyan úgy idegesítík.Én az ilyen háborgókat személy szerint azért nem bírom mert ezek a leg szemetebbek és tesznek alá más embereknek a legtöbb esetben.Épp ezek közt a legtöbb a nemnormális ember.Nekem nem az a gondom hogy ellenzi,hanem hogy azok osszák zömében az észt akikre ezek a dolgok a legjobban jellemzőek.Tegnapelőtt a kutyájukat csináltatták közterületre, feltakarítani az meg mi?Azelőtt meg esetleg átjárt lopni.Pluszban ha valami nem tetszik neki másoknak ott tesz kereszbe ahol tud.És pluszban ellősz pár tűzijátékot akkor még neki áll feljebb.Azokat akik zöméban ezt kultúráltan használják tekintettel másokra,átgondóltan,másnak semmit nem ártva saját szórakozásukra.Őket egykalap alá venni pár idiótával, meg hamisan beállítani mintha a többség hülye lenne közben meg a legtöbben ezt diszkréten kultúráltan használják ezek a dolgok meg mások idegeit nyomják fel.Arról a maréknyi rabló politikusról már ne is beszéljünk aki előtte pofátlanul meglopja meg ellehetetleníti az embert.Maguknak mindent megengednek te meg törvényesen egy petárdát nem lőhetsz el szilveszterkor.Hát csak azért is idén is lesz,már meg is van egy nagy adag illegális petárda is.Akinek meg nem tetszik jöjjön oda személyesen hozzám!
2016. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
12 es vyrob-al több dologban is egyet kell hogy értsek.Ő még emlékszik a 90 évekre amikor egész estés durva durgatások voltak.Pedig semmit sem lehetett.Nem használták kevesebben egyszerűen kialakult a nagy számú vevőnek egy hatalmas feketepiac.Ma már külföldröl is könnyű behozni meg lerendelni is.Most már sokkal nagyobb a tárház a beszerzésre.Ha márol holnapra eltünne a teljes magyar legális piac az emberek átálnának más beszerzési forrásokra.A petárda lenne a leg kelendőbb.A piacok megtelnének petárdával,külföldről elkezdenék behozni,a határon lévők meg a határon hoznák át.A 90-es években nem voltak nyílt határok csak a piaci árusok mégis mindenkit kielégítettek,rendelgetés sem volt.És háromszor ilyen hangosak voltak finoman szólva is a szilveszterek.Én is vettem idén petárdát pedig legálisan nem is kapni.Az meg hogy egy csapatnyi szemétláda betiltotta pusztán ezért nem vagyok hajlandó lemondani róla.
2016. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%

"Nekem nem az a gondom hogy ellenzi,hanem hogy azok osszák zömében az észt akikre ezek a dolgok a legjobban jellemzőek."


Mármint mik jellemzőek? Fejezdd már ki magadat értelmesen! Az egész zagyvaság amit írsz! Nincs olyan szó, hogy "osszák", ilyet csak a tanulatlan bugris praszt ír. Ja, és szedjél gyógyszert is a következőkre:



"Tegnapelőtt a kutyájukat csináltatták közterületre, feltakarítani az meg mi?Azelőtt meg esetleg átjárt lopni.Pluszban ha valami nem tetszik neki másoknak ott tesz kereszbe ahol tud"


Paranoiás. Ki vagy te? Miért nem vagy zárt intézetben? Aki ilyeneket állít látatlanban másokról az nem normális! Úgy állítod be, mint a tényeket.. Úristen..


Az meg csak hab a tortán, hogy beteg piromániás vagy és elítéled azokat, akik meg nem és látják mit művelsz. Az ilyenek szokták másokra rádobni a petárdát és nyomorékká tenni mások életét. Inkább dugulj el. Annyira szégyen vagy.

2016. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Hallod 15-ös alias 35%-os.Olvasd végig amit mások írtak és tanuld meg értelmezni!Ja hogy szándékosan nem akarod megérteni,ez megint más dolog.Az ilyen emberekkel meg nem érdemes foglalkozni!Fogalmad sincs a piac helyzetéről,politikai és feketepiaci történelméről,ilyen eszközöket talán jó ha képen láttál,de biztos jobban tudod mint akik évek óta ezzel foglalkoznak!A 15-ös hozzászólásod gondolom egy értelmes kultúrált,jóindulatú emberre vall.Én személy szerint a körülöttem lévőkkel jól kijövök,a tűzijátékaimat,petárdáimat diszkréten használlom és soha senkivel nem volt ezügyben összetűzésem.Amit leírtam sajnos személyes tapasztasztalat és tény.Sajnos közvetve és közvetlen is ismerek ilyen jellegű embereket.A kutyaürülékes probléma a környékünkön is tapasztalható,ilyen lopkodós állatokat lemérgező jelentgetős szomszédból sajnos szintén kijutott,a pirotechnikai eszközöket agyon ellenző közösségeket is jól ismerem és nem egy jó indulatú kultúr banda egyik sem,.Ahogy a petárdát betiltó Gyurcsányék is végül lapáton végezték.Én akikkel találkoztam ez ügyben és ezt annyira ellenzik,ellenezték nem a leg emberbarátibb közösség volt egyik sem sokkal inkább csőcselék!Főleg az ezt ellenző szervezetekben tele van olyan emberekkel vagy pénzt lopott,vagy másokat átb vagy megkárosított,vagy vagy más emberekkel máshol kib,neveket nem akarok mondani,.Személyes tapasztalatom hogy pont azok ugatnak itt a legjobban akikkel a legtöbb gond van, meg valóban rájuk férne egy alapos seggbe rúgás!
2016. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
10%
Csőcselék az, akinek az a legnagyobb szórakozása, hogy petárdát hajigál és azon élvezkedik! Prmitív, ostoba, és nem ember-baráti!
2016. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12%
Olcsó játék hülyegyerekeknek......
2016. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

MÁr a politikát is belekeverted, idióta? Hogy jön ide Gyurcsány??? Ja, mert a te embered Viktorka, akinek első törvénye az volt, hogy ceffrét lehet főzni! Látszik is rajtad!

Ja, és amúgy én csak a TE hányásodra reagáltam, hogy nem vagy normális, hogy olyanokat állítasz ismeretlenül emberekről, meg köze sincs az itteni témához. Seggberúgás meg neked kellene meg jó sok ész is, hogy felfogjad végre a Fidesz totál kizsákmányolta és nyomorba döntötte az országot, annyit lopkodtak már össsze a haverokkal együtt, de te ehhez is buta vagy. Te tényleg azt hiszed igaz, hogy "dübörög a gazdaság" ? Mert a reklámban amit a pofádba tolnak ezt nyomatják? :))) Nem vagy semmi!

2016. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%

Tekintve hogy már előítéletekkel írtad meg a kérdésed, fölösleges hozzászólni.

Te már kijelentetted, hogy aki használja hülye, innentől már csak a pártfogóidat várod, nemde?

2016. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!