Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mivel töltsem el az időt...

Mivel töltsem el az időt szilveszter éjszaka? (többi lent)

Figyelt kérdés

pár héttel ezelőtt a legjobb barátnőm (legalábbis eddig azt hittem hogy legjobb barátnőm, lassan 14 éves a barátságunk) megkérdezte hogy lenne-e kedvem együtt szilveszterezni. én habozás nélkül bele mentem, nagyon jó ötletnek tartottam. egy jó ideig nem is jött témába ez az egész, egészen tegnapig, amjg én fel nem dobtam témának, hogy jó lenne megbeszélni... megkérdeztem tőle, hogy áll-e még az egütt szilveszterezés, erre neki az volt a válasza, hogy az "xy"-fiú elhívta őt egy bálba. (azelőtt is bálaztak ők már együtt, de sokat mondta nekem a barátnőm, hogy elege van a fiú viselkedéséből, meg rideg.). nekem nem esett valami túl jól, mert a lány akarta legelőször hogy együtt szilveszterezzünk, aztán meg ő maga mondta le.


Vissza térve a fő kérdésre, nincs túl sok barátom, hogy valakikhez csak úgy csatlakozzak, úgy hogy eddig úgy áll, hogy itthon töltöm az újévet. van valami ötletetek hogy hogyan töltsem el a szilvesztert-újévet? ti mit csináltok ilyenkor?


(bocsi, hogy kitértem kicsit a fő kérdésről, de muszály volt le írnom. várom az ötleteket, hogy mivel töltsem az év utolsó éjszakáját, és írhattok véleményt a "barátnőmről" is, kíváncsi vagyok hogy mi a véleményetek :) ) előre is köszönöm a válaszokat! :) :)



2016. dec. 25. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Én chatelek, honfoglalózom, wowozok.
2016. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Én pyromániás vagyok. Egész szilveszter éjszaka petárdázok és tüzijátékozok.
2016. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz tévét, egyél, netezz stb
2016. dec. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Feldíszítem a lakást, filmet nézek, éjfél előtt virslit főzök:) - meg ami még az eszembe jut.
2016. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Akkor feltételezem, hogy 14 éves lehetsz és nem javaslom inkább, hogy szexeljünk :D:P
2016. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)


5. válaszolónak üzenem, hogy a 14-hez még adj hozzá 6-ot... :)

2016. dec. 26. 15:38
 7/11 anonim válasza:
100%

A barátnődről annyit, hogy komolytalan. Úgy illett volna, hogy szóljon, ha véletlenül közbejön valami, és elmarad a szilveszteri bulitok. Szerintem ez neked is jobban esett volna.

Szilveszter estéről pedig, nos, mivel én sem rendelkezek sok baráttal, és amúgy most valahogy kedvem sem lenne elmenni itthonról, az uncsimmal beszéltük meg, hogy együtt szilveszterezünk. Kérdezd meg te is az unokatesódat, hátha. De ha nem, akkor én is csak azt tudom tanácsolni, mint a többiek. Nézz filmet, főzz valami finomat, készíts forraltbort, honfoglalózz (nagyon ki tud kapcsolni a játék), vagy akármi más, ami feldobja a hangulatod. Akár egyedül karaokézhatsz is :D

2016. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Honnan írsz? Velem tarthatsz ha gondolod :)
2016. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7.kommentelő, köszönöm szépen :) kis motivációt adott a kommented :)


#8.kommentelő, nem magyarországon lakom. :) azért köszönöm.

2016. dec. 26. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:
tv nézés, netezés olvasás
2016. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!