Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van nagyobb szívás mint...

Van nagyobb szívás mint szilveszter éjszaka is dolgozni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Mikor LoL-ban elbukom a promókat Plat 2 be
2014. dec. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, van. Szilveszter délelőttjén rendőrségre menni, mivel jogtalanul feljelentettek, csak azért, hogy bosszút álljanak rajtam, mert ők gyenge emberek.
2014. dec. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fel kell őt is jelenteni rágalmaásért
2014. dec. 31. 07:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt tanácsolja a környezetemben, csak nekem k**vára nincs kedvem a rendőrséget járni. Most a szemétláda már azon van, hogy visszavonja a feljelentést, mert közöltem vele és nem csak én, hogy ráfarag, ha ezt a játékot akarja űzni. Ha harc, hát akkor legyen harc. De nekem nincs ehhez kedvem, én a nyugodt életet preferálom. De ezzel a mai napom már el van b**va.
2014. dec. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 horbeni ***** válasza:

sztem az hogy valaki szilveszerkor dolgozik nem a világ vége,

Gondolj bele sok embernek még munkája sincs, bármit megadna érte h dolgozhasson, akár csak szilveszterkor is. sokan cserélnének veled

2014. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát taxis nem nagyon lennék.
2014. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 5

Én erre azt szoktam mondani rosszra nem vigasztaló a mégosszabb.

2014. dec. 31. 17:03
 8/9 anonim válasza:
Ha tudtok alkalmi munkát ajánlani szilveszterre, esetleg lehetséges a helyettesítésetek, engem érdekelne.
2017. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen karácsony szenteste dolgozni. Van olyan ismerősöm aki már többször is végig dolgozta mind a három napot.
2020. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!