Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Iden vettetek petardat?

Iden vettetek petardat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Én még soha életemben nem vettem.

Tök baromságnak tartom. Amúgy nem tilos petárdázni?

Amúgy gondolj az állatokra is, akik halálosan félnek tőle.

2016. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

nem és mi soha nem is élünk vele.

Nem is hiányzik.

Max. nézzük, hogy mások hogyan tűzijátékoznak és nem esélyes, hogy tűzijátékot vegyünk, nemhogy petárdát...

2016. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert veszelyesnek tartom, plane egy olyan ketbalkezes egyennek, mint en. Elvagyunk az ordogpatronnal :) tuzijatekozni meg itt a lakotelepen nem igazan illik, azt akkor szoktunk venni, mikor rokonoknal bulizunk videken.
2016. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
nálunk minden lakótelepen nyomatják egész éjjel a tüzijátékokat. :D (Debrecen)
2016. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Az meg nem jelenti azt, hogy ez olyan marha jo dolog. Mi van, ha egy osszevissza ropkodo elszabadult raketa beesik valakinek az erkelyere, netan a nyitott ablakaba es felgyujt valamit? Szomszedunkkal megtortent, csak a szerencsen mult, hogy idoben eszrevettek, hogy a cucc ott szikrazik a papirkupac tetejen. Egy zsufolt lakonegyed kozepen ez igenis veszelyesebb, mint egy tagasabb kertben. Persze nehany barom nalunk is csinalja, ki is hivjak rajuk a rendoroket altalaban.
2016. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Persze hozzateszem, a lakotelepi petardazas meg csak a kisebbik dolog, nalunk elegge csekely, foleg a sok nyugdijas es kisgyerekes csalad miatt. Cserebe viszont egy csoport reszeges fiatal mar altalaban dec.31 du. ottol januar elseje reggel nyolcig uvoltve rohangal a lepcsohazban, osszehanyjak, dorombolnek az osszes lakas ajtajan stb. A zene meg belefer, elvegre buli van, de az artikulalatlan ordibalas, szomszed ajtajanak telibe okadasa mar nem igazan. A petardakrol ugyanez a velemenyem. Csinalja valami kevesbe zsufolt helyen, ahol nem zavar vele tobb szaz embert es nem veszelyezteti a lakasokat meg a parkolo autokat.
2016. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
38%
Csak szólok, illegális. Mire jó?? Tok marhasag. Remelem leviszi a kezed,marha.-.-''
2016. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
63%

Kitten88 gratulálok a hozzászólásodhoz....hasonló jókat kívánok én is neked....idióta


" Persze nehany barom nalunk is csinalja, ki is hivjak rajuk a rendoroket altalaban."


Itt az a nagy helyzet, hogy nem tehetik meg. Szilveszterkor közterületen is legális lőni, minden kereskedelmi forgalomban kapható tüzijátékot. Tehát ha te kimész a Hősök tere közepére azt is megteheted, meg ha lemész a lakótelep parkjába azt is. A rendőr is annyit tud tenni, hogy illedelmesen megkéri, hogy fáradjon kicsit arrébb, hogy véletlenül se jelentsen veszélyt az értékekre nézve, bár ezt a kedves lakó is megtehetné aki kihívta őket. Hidd el az emberek 99%-a boldog új évet kívánna és arrébb menne 10-15 métert, ha normálisan kérik meg. Nem úgy kell elképzelni a tüzijátékozókat mint kulturálatlan parasztok.

Persze ha nem normálisan szól hozzám valaki akkor én is elküldöm melegebb éghajlatra..és szerintem ez természetes dolog.


A kérdésre válaszolva: Petárdám most nincs. De tüzijátékaim vannak szép számmal, már várom, hogy kipróbálhassam sz összest.

2016. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
73%
Én rendeltem. Hangosnak hangos, de mindenkire vigyázok. Túl fogjátok élni ezt az egy napot.
2016. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
9-es. Nem minden állat éli túl azt az egy napot!
2016. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!