Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Interneten vagy élőben érdemes...

Interneten vagy élőben érdemesebb petárdát venni? és az árak mennyire különböznek? Hol lenne egyszerübb ezeknek a megvásárlása?

Figyelt kérdés

#szilveszter #Petárdatüzijáték
2016. okt. 2. 14:10
 1/3 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Neten mindenképp egyszerűbb, de mivel elég húzós a szállítási díj, attól függ megéri e, hogy milyen mennyiségben gondolkodsz, meg persze milyen fajtákban.

Mert ha nagyobb mennyiséget szeretnél, és/vagy komolyabb dolgokat, akkor megéri netről rendelni, de ha csak pár csomag standard pirat, vagy ilyesmi, akkor egyáltalán nem éri meg.

Tehát ha 100€ környékén rendelnél, vagy legalábbis közel hozzá (30-35 ezer forint), akkor már simán megéri, de ha csak 4-5-6 ezer forint értékben, akkor nem, mert a szállítási díj többe kerülne mint amit veszel.

2016. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ohh értem.. én dum bum vagy fp3-ból eggy oylan 200 db-ot akarok.

Azt mondod(mondja) hogy inkább netről?

2016. okt. 2. 23:05
 3/3 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Szerintem simán mehet netről.

Én régen rendeltem bombashop.com-ról, minden rendben volt. Annyi, hogy 20€, szóval Kb. 6000Ft a szállítás.

Bár szerintem 200db FP3 az olyan 35€. Bár a DumBum meg 60 körül.

De persze sokszor nincs is más választás, mert itthon nincs.. :)

2016. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!