Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak Szilveszterkor,...

Mit csináljak Szilveszterkor, ha szívesen buliznék, de nincs kivel? 26/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni valahova, de a barátnőim vagy a pasijukkal töltik, vagy dolgoznak, vagy babát várnak és teljesen egyedül maradtam. Nem akarnék itthon lenni, az nagyon rossz lenne. Egyedül érdemes egy nőnek elindulnia valamerre? Vagy mit csináljak?:/

2016. dec. 28. 17:59
 1/5 homo ludensz ***** válasza:
63%
Éjfél előtt menj le a főtérre ha városban laksz mert az ünneplő tömegben nem a nevedet fogják kérdezni csak vegyülj el a tömegben.
2016. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
44%

Szia!

Írj rám,emberedre leltèl😀

2016. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk a párommal.

Vagyis főleg én. Egész évben antiszociális vagyok, de szilveszterkor elvágyom emberek közé. Ehhez képest az összes rokonom és ismerősöm terhes vagy kicsi gyereke van és így nem lehet velük semmit tervezni.

A többiek meg már rég elígérkeztek máshova.

Úgyhogy az idei szilveszter egy nyugdíjas nagymama aktivitásával fogom tölteni... De előtte dolgozom és meglátogatom a kisgyerekes barátnőmet, aki állítólag játszani akar de úgyis a gyerekre kell állandóan figyelni majd. :(

2016. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tanulj meg otthon maradni, én minden évben otthon vagyok pedig mennék, szóvá is tettem de tinikorom óta mindenki csak leráz, ezért már beletörődtem már meg sem kérdezem kivel mehetek el.
2016. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos ugyanígy vagyok lányként én is, mert a barátom nem akar eljönni bulizni sehova :)
2016. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!