Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy szilveszterkor a legjózanabb életű ember is berug?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam ma rajta,hogy szilveszterkor kb az emberek 50%-a berúg,részeg.

Van aki azt mondja,hogy nem szokott részeg lenni de egy évben egyszer szilveszterkor berúg mert akkor be kell.

Mi az,hogy be kell?

Én nem fogok berúgni és úgy is tökéletes a szilveszteri hangulat. Max amikor ritkán egy pohár bort megiszok attol sem rúgok be,mer nagyon keveset iszok az ìzéért,hogy "de finom ez a bor" . De mostmár nem is iszok sogem szeszesitalt,na jó. nagyon ritkán.


Én megvetem azt,ha szilveszterkor berúg valaki,mert úgy vagyok vele,hogy sosem kéne,szilveszterkor sem ,aki meg berúg szilveszterkor olyannak nézem mint azokat az alkoholistákat akik minden nap berúgnak,szóval én meg vetem ezt.


Tiszta fejjel kell mindig lenni.

Aki berúg ,minden egyes berúgás egy fokozattal károsítja az agyat.


És szerintem van még olyan ember aki tiszta fejjel bulizik szilveszterkor,pl főorvosok stb,komoly emberek meg én is,pedig én nem vagyok annyira komoly nagy iskolázott...


Ti mit szóltok ehhez?

Ti is megvetitek a szilveszteri lerészegedést?



2016. dec. 27. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, tilcsák be a szilveszteret! 58/F(őorvos)
2016. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki józan életű, az szilveszterkor sem fog berúgni.

Aki iszik szilveszterkor, az nem biztos, hogy be fog rúgni. Én fogok inni egy kis pezsgőt, de berúgni nem szoktam sosem.

És nem a foglalkozástól vagy az iskolai végzettségtől függ az ivás. Szóval a főorvos, és iskolázott komoly emberek példáid hülyeségek. Köztük is van bőven olyan, aki iszik.

2016. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Konkretan korlatolt es buta vagy, nem latsz tul a sajat kis vilagodon, velemenyeden.
2016. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En neha szoktam egy keveset inni, de abszolut nem rugok be soha! Szilveszterkor sem!
2016. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem az a gond, hogy van aki berúg szilveszterkor vagy máskor. Az a gond, hogy van aki feltesz egy ilyen kérdést...
2016. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes mások szokásaival foglalkozni. Szilveszterkor mindenki annyit iszik, amennyit akar, ez az ő magánügye.
2016. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 homo ludensz ***** válasza:

Mondjuk én nem iszom de aki pezsgőt bont azt nem tudom elítélni. Egészségére. Aki meg csak azért iszik annyit hogy csak akkor érzi hogy szilveszter van ha lerészegedik azt sokra nem tartom,tőlem lehet hat diplomás is.

Ezt úgy írom hogy évekig keményen megittam a kátrányt is ha folyékony volt. Pld. egyik szilveszterkor két húzásra leöntöttem egy hét decis Napóleon konyakot a gallér mögé.

2016. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számtalan ember nem részegedik le.
2016. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És ez így lenne rendjén.

Józanul is lehet bulizni.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2016. dec. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!