Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megmenthető még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmenthető még ez a kapcsolat? Vagy nem érdemes tovább küzdenem érte?

Figyelt kérdés
1,5 évet töltöttünk együtt a párommal,ebből egy évet együtt is éltünk.Már babát terveztünk,próbálkoztunk is egykét hónapig.Ekkor kiderült valami rólam,a múltamról,10 évvel ezelőtt történt dologról van szó,de emiatt szakított velem.Külön voltunk egy-két hétig,majd újra beszélni,találkozgatni kezdtünk.Azt mondja,időre van szüksége,hogy tudjon bízni bennem újra.Ebben igaza van,de már eltelt több mint egy hónap,és semmi sem történik,félek,hogy csak álltat...Nála alszom,szexelünk,aztán hazavisz,mint mikor még csak randiztunk.Türelmesebb legyek? Félek,mert ez így neki nagyon kényelmes lehet,hisz a szabadsága megvan,emellett belőlem is megkapja a legjobb részt,mi késztetné arra,hogy újra komolyan vegyen? Nagyon szenvedek attól,hogy ilyen sok időt töltünk külön,és frusztrál a bizonytalanság...Segítsetek,mit tegyek?

2016. dec. 26. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát jó lenne azért tudni, hogy mi az a dolog... Akár privibe megírhatnád...
2016. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nem mindegy,mi derült ki. Ezt mindenképp tudnunk kell.

Ja és ne írj olyat,hogy a szex a legjobb rész belőled:)

2016. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Mi derult ki?

Ez ugye elegge ettol fugg

.

2016. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gogo táncos voltam egy diszkóban,19 éves koromban,mikor elkezdtem az egyetemet.Ilyenekben a párom iszonyúan konzervatív elveket vall,ezért eszembe sem jutott,hogy elmondjam neki,hiszen nem ez határozza meg,hogy milyen ember vagyok.És azóta jogász lettem....Mit gondoltok erről?
2016. dec. 26. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Azt gondolom, hogy a párod nem hiszi el, hogy "csak" gogo táncos voltál. Sajnos nem ritka a mai világban, hogy fiatal lányok prostitúcióból finanszírozzák az egyetemi tanulmányaikat. Általában az is jellemző, hogy aki azt mondja, hogy táncos volt "Olaszba", az 99%-ban nem táncos volt. Ezzel a gyanúval feltehetően ő sem tudja, mennyire vagy komolyan vehető, avagy "szalonképes". Ezt gondolom.
2016. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:
100%

Szerintem tök mindegy mi volt 10 évvel ezelőtt... amúgy meg azt hittem valami súlyos dolog lehetett.

Marha konzervatív... aha, csak ehhez a vadházassághoz meg épp elég nyitott.

Szerintem meggondolta az apasági dolgot, csak nem meri megmondani, ezért menekült ebbe a hisztibe.

Te mi a fenének mászkálsz hozzá dugni? Annyi értelmes esti program van.

2016. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi rossz nincs Kérdező, írom ezt nőként. Pláne, hogy 10 éve történt. Ne hagyd magad, ne fuss utána. Ha kellessz neki, a múltaddal együtt is elfogad. Ha nem, nincs miről beszélni.

Amúgy gratulálok a jogi egyetem elvégzéséhez, nem könnyű.;)

2016. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Szeretem, amikor a kérdező megkérdezi, mit gondolok, én leírom, majd ezért lepontoznak.
2016. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Most komolyan, Te azzal foglalkozol, hogy lepontoznak?:) Kit érdekel?

Én egy hónapja még 69%-on voltam, most meg 64, pedig csak a véleményemet írtam mindig.:)

2016. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem tunik sulyosnak szoval szerintem is az lehet hogy tobbet gondol bele mint ami volt. Esetleg ezt sulykolhatnad neki hogy csak tanc volt.
2016. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!