Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért van az, hogy ha egy nő...

Miért van az, hogy ha egy nő Szilveszter napján többet iszik a kelleténél, akkor már alkoholistának állítják be, és azt mondják, hogy "undorító ha egy nő iszik", de ha egy férfi iszik, az természetes, még akkor is, ha részegen veri a feleségét?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

"...még akkor is, ha részegen veri a feleségét"


Hát nem is tudom, én senkitől sem hallottam ilyet hogy ez természetes lenne, normális emberek általában rendőrt hívnak ha ilyet látnak (az igazi lepratelepek kivételével).

Az én barátnőm amúgy rendesen be szokott csípni, de senki nem szólja le utólag, inkább azt mondják róla hogy aranyos volt mert olyankor hülyeségeket is szokott beszélni :)

2016. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm mostohaapja rendszeresen verte a feleségét, ha sokat ivott. Mégis ő mondja a mostohalányára, ha iszik, hogy alkoholista, pedig tényleg ritkán fordul elő. Mindegy. B.U.É.K. :)
2016. dec. 31. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a szex. Ha egy srác hetente más nőt dug meg, akkor ő a társaságban a király, a nagy csajozó, a menő, a nőcsábász. Ha egy csajnak vannak alkalmi partnerei, akkor ő lotyó, cafka, r**anc, k**va, olcsó nőcske...
2016. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2:

Egy igazi született ősbarom lehet az a mostohaapuka, főleg hogy az egyik legdurvább trauma egy gyereknek ha azt látja hogy bántalmazzák az anyját. Az én anyámnak is ilyen mostohaapja volt pár éven át, de tőle legalább megszabadultak idejében. Sok évtizede volt ez viszont még ma is elsötétedik az arca ha szóba kerül ez a része a gyerekkorának. Őszintén remélem hogy a barátnőd képes feldolgozni az "élményeit", mert ehhez képest egy pár pohárka pia felnőttkorban már semmiség.

Na de Boldog Újat Neked is!

2016. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!