Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek egyesek elfogadni, hogy léteznek olyan férfiak, akiknek a természetes lányok, nők jönnek be inkább?

Figyelt kérdés

Természetes, aki nem használ sminket, körömlakkot satöbbi.


Ha egy férfi ki meri mondani, hogy neki jobban bejönnek a természetes lányok, egyből letámadják az alábbiak legalább egyikével:


1. Hazudsz! Neked is a kifestett nők tetszenek. - Az lenne a kérdésem, hogy az illető, aki ezt mondja, honnan tudja, hogy nekem kik tetszenek?


2. Hazudsz, hiszen az utcán mindig a kisminkelt nőket nézik meg jobban! - Lehetséges, hogy így van. Lehet, hogy a férfiak nagy részének jobban bejönnek azok a nők, akiken van festék. Ettől még létezhetnek kivételek, nem?


3. Nem tudod megállapítani, hogy egy nő ki van sminkelve vagy nincs. - Honnan tudja az illető, aki nem is ismer engem, hogy meg tudom-e állapítani egy nőről, hogy van-e rajta smink?


Amúgy félreértés ne essék, semmi bajom azokkal a nőkkel, akik sminkelnek, nem mondom, hogy r.bancok vagy ilyesmi, csak egyszerűen jobban tetszenek a természetes lányok, és nem értem, miért nem képesek egyesek megérteni ezt.



2016. szept. 26. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Ez a tipikus olyan hogy "-baj van?" "-nincs", pedig baj van.

Igazából a sminkel szerintem a többi nőnek akarnak imponálni, vagy ritka esetben maguknak akarnak tetszeni.

2016. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Nekem sem jön be a smink. Az viszont igaz, utcán, megnézem a kisminkelt nőket. Nem gondolom, hogy ri..bancok. Viszont, eszembe jut két nő, akikkel össze jöttem. Nagyon szépen ki voltak sminkelve. Igazán jól néztek ki. Viszont, mikor kijöttek a fürdőszobából, ránéztem az ágyra, majd a bárszekrényre. Egyértelműen a bárszekrényt választottam, mind két esetben. Ez a két eset óta, igen csak kerülöm a szépen kisminkelt nőket.

Egy leheletnyi elmegy, de már a gyenge rúzs is taszítólag hat rám.

2016. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Nàlad az alapozó is tabu?

Én példàul nagyon pattanàsos börrel rendelkezem. Szégyellem, ezért takarom el... Ilyenre gondoltàl? Vagy inkàbb a ragya?

2016. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
# 3: Nem tabu, de jobban bejön, ha nincs abszolút semmi.
2016. szept. 26. 19:47
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Talán mert te is mást értesz természetes alatt.

Nincs rajta smink, nincs műköröm.

De vékonyra van szedve a szemöldöke, 4D műszempilla, enyhe szolibarna, és természetesen nyaktól lefelé egy pihe nincs rajta.


Mondjuk szőrös lábbal és hónaljjal, összeérő szemöldökkel, te se néznél meg egy csajt, pedig AZ lenne a természetes.


Igazából csak a szépítkezés mértéke vita tárgya.

2016. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert kamu azért. Kipróbáltam, hogy kimentem az utcára, kisminkelve (sz.p. spirál), megnéztek, kimentem smink nélkül, jött a pofavágás.....
2016. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Egészen pontosan mit értesz természetesség alatt?
2016. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
# 6: Olvasd el még egyszer a kérdés alatti magyarázatot! A 2-es szám után leírtakra fordíts különös figyelmet!
2016. szept. 26. 20:21
 9/16 A kérdező kommentje:
# 7: Se smink, se műköröm, se körömfesték, se rúzs, se piercing, se hajfesték (ha őszül, akkor még oké). De lehet, hogy kihagytam valamit.
2016. szept. 26. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Én elhiszem. Egyrészt mert miért lenne okom meghazudtolni bárkit, másrészt meg személyes tapasztalat. Ritkán sminkelek, mondjuk havi kétszer-háromszor szemfesték, spirál, esetleg egy kis színes szájfény, ha olyan kedvem van, azt cső. A hajamat egy időben festettem, de már egy ideje nem. Egyedül a körmömet szoktam lakkozni rendületlenül, de van, hogy egy hétig azt sem, csak színtelen lakkal. Mert sajnos könnyen töredezik, így mindig megvárom, hogy megnőjön, akkor szoktam kilakkozni.

Az a tapasztalatom, hogy nem néznek meg jobban, ha ki van festve a szemem, mint ha nincsen. Az, hogy mit veszek fel, inkább dob rajtam. De eleve ugye nem festem magam nagyon. Sose volt gondom a párkereséssel, úgyhogy tanúsíthatom, hogy sokaknak bejön a sminkeletlen arc.

Viszont annak is igazat adok, aki azt mondja, igazán természetes az, aki még a szemöldökét sem szedi és a lábát sem szőrteleníti, na, ha megléptem volna egy ilyet, a fene se tudja, szóba állt volna velem akárki is.

2016. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!