Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszter: Van olyan aki...

Szilveszter: Van olyan aki nem szeretné magányosan eltölteni, ennek ellenére valószínűleg nem lesz társasága?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 19:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
fordítva. Egyedül 'ünnepelnék' mégis lesz társaságom..😅
2017. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még kérdéses
2017. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz társaság alatt? Haverokkal talán elmegyünk valahova, de barátnőm tuti nem lesz. Eddig se volt egyik szilveszterkok se.
2017. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Régen mindig otthon voltam szilveszterkor, kesobb baratokkal mentunk bulizni. Tavaly a felesegemmel voltunk bálban. Idén nem tudom még mit csinálunk szilveszterkor.


Magányosan elég rossz volt...

2017. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Én utálom a szilvesztert..megint elment egy év, ki tudja, mit hoz a következő. Állandó számvetés.
2017. nov. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok embert ez azért zavar, mert ez jön mindenhonnan, hogy bulizni kell meg ünnepelni kell meg részegen kell üvölteni és petárdával leszaggatni a karod csuklóból meg ilyesmi.

Ez mind oltári baromság. Ha valóban van kedved szórakozni akkor menj ki a nyugatihoz vagy a deákra egy üveg vodkával és táncolj meg üvölts. Ha nincs kedved szórakozni akkor meg nem törődj vele mit csinálnak mások.

2017. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudom, nem igazán a kérdésedre válaszolok, de..


Csak szilveszter estéjén leszel magányos? Gondolom nem, amit nagyon sajnálok. De várd reményekkel az új évet, azzal a gondolattal, hogy a következő év hozhat társaságot. Bár nem tudom, hogy most barátok vagy szerelem hiányzik e neked, esetleg mindkettő. Szerintem, aki egyedül van minden nap sajnálja, hogy egyedül van, de egy ünnepen sokkal jobban érezzük ezt.. Ha viszont nem vagy egyedül és más miatt nem lesz társaságod, akkor: ez is csak egy nap, nem a világvége, a kedveded, ne törje meg.


Én évek óta egyedül töltöm a Szilvesztert. Egy darabig eljártam bulizni, de így mindig másnaposan, fáradtan, csúnyán ébredtem az új évben, ami egy idő után nem tetszett, nem is volt már az egész szilveszteri szórakozáshoz kedvem. Egyszer úgy adódott, hogy senkim nem maradt és kénytelen voltam egyedül tölteni az estét, borzasztó volt. De nem a szilveszter miatt, hanem, mert akkor jöttem rá, hogy mennyire egyedül vagyok. Az este maga viszont (ha akkor nem is vettem észre) jó volt, kitakarítottam a szobámat, új ágyneműt húztam, illatosítót gyújtottam, új pizsomát vettem, a kedvencemet vacsoráztam és utána fagylalt evés közben Bridget Jonest és szilveszteri műsorokat néztem a TV-ben, éjfélkor néztem mások tűzijátékait és felhívtam az Anyukámat. Reggel pedig frissen, kipihenten, jó illatúab ébredtem, életemben először szép voltam az év első napján. Azóta az életem rendeződött, lettek új barátaim és újra rám talált a szerelem, de ha tehetem minden évben így töltöm a szilvesztert. Mert így a legjobb.

2017. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Igazából most beparáztam kicsit.

Nagyon várom a szilvesztert és úgy néz ki, hogy lesz társaság de mi van ha nem? B terv nincs.

Itthon töltöttem mindig a szilvesztert, aztán 3 éve először voltam bulizni vagyis házibuliba. Diszkókat utálom.

Nagyon bízok benne, hogy marad így a terv, mert ha nem max elmegyek a diszkóba és lesz ami lesz. Igaz egyedül.. de hátha találok ismerőst.

Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz jó a szilveszter, márpedig azért, mert annyira várom. Hiába kérdeztem a tavalyi házigazdát, hogy az éven ismétlés? Azt mondta igen, de félek nem lesz vmi oknál fogva. Az meg nagyon rossz lenne. Miért?

Mert amikor felkelek be vagyok egész nap zsongva. Nézem a híreket, látom, hogy itt ott ünnepelnek, meg mindenki készülődik. Egész nap várom, estefelé látom, hogy sokan már készülődnek meg minden és belegondolok, hogy lassan én is. És minden éven annyira jó szokott lenni!!!! Számomra meg van ennek a napnak az adott feeling-je. Ajj, remélem minden a legjobban fog alakulni.

2017. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom a válaszolók között is sokan rá vannak görcsölve arra a napra. És nyilván nem az a bajuk, hogy nem tudnak bulizni, hanem az, hogy amikor mindenki bulizik (mert ez a szokás, nem azért, mert sokaknak kedvük van) akkor esetleg kiderül, hogy nekik bizony nincs kiterjedt baráti körük vagy egy sincs, és nincs kivel lerészegedni/táncolni.

Nekem sincs, de erre felesleges rágörcsölni, ez csak egy nap, egy este.

Nagyot jót írt az egyik hozzászóló, hogy aznap este rendbe tette a szobáját és magát, és másnap amikor mindenki büdösen/fáradtan/kótyagosan esetleg összehányva ébredt, ő friss volt és tiszta. Szerintem ha kell, hogy szóljon valamiről az új év akkor legyen ez: a tiszta fej-kipihent test.

2017. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mate2174 válasza:
Igen van! Én! :P
2017. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!