Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi jó abban ha valaki a sárga...

Mi jó abban ha valaki a sárga földig leissza magát ma?

Figyelt kérdés

Én ugy gondolom van jobb mondja elbúcsúzni ettől az évtől, mintsem berúgva, részegen állatkodni.. Számomra ez undorító.

fiatal egy gyermekes egyedulallo anya vagyok, ennyire begyöpösödtem volna? en a gyerek előtt se szerettem inni,es kerültem is az olyanok társaságát



2017. dec. 31. 09:37
 1/7 A kérdező kommentje:
módja, úgy*
2017. dec. 31. 09:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokaknak ez a buli. Ez a menő, ha egy társaságból csak te maradsz ki az ciki. Kb ilyesmi.
2017. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden esetre az, hogy agyatlanságát, hülyeségét ráfoghatja a szeszre.
2017. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogom annyira,mert az már hülyeség. Aztán meg annál rosszabbul lesz az ember. Az alkohol a nemi vágyat is csökkenti.
2017. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban semmi, de azért van az italfogyasztásnak az a módja, ami még nem részegseg, viszont "hangulatba hoz". Feltéve, hogy az ember, "ismeri magát".
2017. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, azt helyeslem, hogy gyerekkel, vagy a gyerek előtt, nem "engeded el magad".
2017. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Neked egészséges gondolatod van erről...a te helyezetdben.


Egyébként meg ha így alakult, azzal sincs baj. Az álatkodást kivéve.

2018. jan. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!