Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baránőmmel egy társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baránőmmel egy társaságban szoktunk bulizni, de ő mindig leissza magát a sárga földig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na, jó, hányni nem szokott, csak hülyeségeket beszél/csinál és másnap szinte semmire nem emlékszik. Beszéltem már vele erről, azt mondta, hogy tudja, hogy nem jó, de mégis ugyanúgy iszik...Szakítani nem akarok vele, mert szeretem.
2012. jún. 3. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvonó...
2012. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor el kell viselned
2012. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egy nyakast és megjön az esze,ha már az anyjáéknak nem volt annyi sütnivalójuk csak az,hogy megcsinálják...
2012. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jesszus! ha ennyire mások vagytok mit eszel rajta? :/ Elég undorító, ha egy lány részeg! Szerintem videózd le és mutasd meg neki! Vagy ha Te nem akarsz vele konfrontálódni, tegye meg ezt valaki más a társaságotokból!
2012. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 asdface ***** válasza:

Az ellentétek vonzák egymást. Ilyenkor legalább őszinte. :)

Ne menj vele egy társaságba, ha nem félted.

2012. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!