Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha nem öltözök ki Szilveszterre? 22/L

Figyelt kérdés

Egy házibuliba megyünk, meg kocsmába előtte. Nem vagyok az a szoknyás, magassarkús típus. Na meg hideg is van.

Gondoltam, feveszek egy sima farmert, egy sötétzöld pulcsival. A sminkem lesz talán kicsit erősebb. Ennyi..

De ahány lánnyal beszélek, ők mind kiöltöznek, itt gyakorin is azt látom.. kezdem kicsit gáznak érezni, hogy én hétköznapi ruhákba leszek


2017. dec. 31. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én sem értem, hogy minek (ha csak nem olyan puccos helyről van szó). Én még sminkelni sem szoktam.
2017. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a programhoz felesleges. Aki kiöltözik, nyilván úgy érzi jól magát. Én pl képtelen vagyok magassarkúban táncolni, ha bulizni megyek, soha nem veszek magassarkút. Más meg úgy érzi jól magát. Jó bulizást!
2017. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
29%
nem hinném hogy jó ötlet kiöltözve elindulni főleg ha véletlen kikeveredtek valami tűzijátékra és ott folytatódik a buli .Csak borotválkozz meg az a lényeg :)
2017. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell a magassarkú meg a szoknya, de azért ne pulcsiba menj már:D

Egy hosszú ujju ing vagy elegáns felső nem nagy megerőltetés :)

2017. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne mehetne pulcsiba? Karácsony másnapján felvettem csizmát,farmert, pulcsit és ugy mentem a kereszt szüleimhez. Jah és kutyát nem érdekelte.
2017. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy gumicsizma + kantáros nadrág (húzentrógerrel) Aztán indulhatsz is. ;)
2017. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
De miért kellene azzal törődni, hogy más kiöltözik vagy sem? Úgy öltözz, ahogy jól érzed magad, végülis az lenne az egésznek az értelme, nem?
2017. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!