Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem érzem jól magam,...

Ha nem érzem jól magam, pánikbeteg vagyok, depressziós, ti elmennétek attól egy szilveszteri házibuliba? Főleg ahol 19,20 éves fiatalok vannak, én 34 vagyok. Nő. és a párom ismerősei, én nem ismerem őket. De nincs kedvem úgy is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is pánikbeteg vagyok,és sajnos ennek a betegségnek az egyik tünete az,hogy senkihez,semmihez nincs kedve az embernek.Én is nehezen indulok el bárhova.Erőt kell vennem magamon,ami persze abban a pillanatban nagyon nehéz.Amikor viszont hazaérek az utamról,hülyén fog hangzani,de szinte büszke vagyok magamra,hogy megcsináltam.Szerintem menjél el,legfeljebb ha nem érzed jól magad akkor hazamész.Én mindig viszek magammal annyi pénzt,hogy bárhol vagyok és rosszul lennék,taxiba tudjak ülni.

Nagyon rossz ez a betegség,igazán együtt tudok Veled érezni.Ha tudnád,hogy én már mennyit szenvedtem miatta,el sem hinnéd.Vegyél magadon erőt,hátha tényleg jó buli lesz.

2009. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez a pánikbetegség egyik tünete, akkor lehet, hogy kezdek én is az lenni.
2009. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!