Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Már 2018 van? Átaludtam az évet?

Már 2018 van? Átaludtam az évet?

Figyelt kérdés

Mindenki újévet köszönt! Miért? Ha jól tudom, (javítsatok ki ha tévedek) 2017.december 31. Van! Ami szilveszter!

Miért küldözgetnek nekem újévi köszöntőket? Lehet meg sem élem. Szilveszter van nem újév. Nektek is küldözgetik?



#Szilveszter. Újév
2017. dec. 31. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, átaludtad.
2017. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a tàvolabbi ismerősök csinàljàk ezt. Nekem legalàbbis ők küldözgetnek.

Volt olyan munkatàrsam aki 27-én volt utoljàra, ő akkor kívànt mindenkinek boldog új évet. Mi a többiekkel 29-én, mert az volt az uccsó nap. És akkor mi van? Jóban vagyunk nagyon de nem talàlkozunk csak 2-àn. Tilos elöre buékot köszönni?

Az előbb a liftben talàlkoztam egy pizzafutàrral, elbeszélgettünk amíg lifteztünk és a végén buékoztunk. Nem hiszem hogy ez olyan rossz dolog lenne.

2017. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha ma meghalok akkor előre a medve 🐻 bőrére
2017. dec. 31. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Én pl kiküldtem az smsket, és utána irány az éjszaka, nem telefont fogok nyomogatni, holnap meg regenerálódok.


Igaz, hogy nincs itt az év vége, de lehet négykézláb érek a végére, ezért hát míg stabilan állok Boldog Új Évet kívánok😊

2017. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem, még nincs 2018, aludj még pár órát.
2017. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokat aludjak még?
2018. jan. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!