Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van köztetek olyan, aki 2018...

Van köztetek olyan, aki 2018 nyarán akar autót venni?

Figyelt kérdés
Milyen típus, mennyiėrt (kb) szerepel a terveitekben?
2017. dec. 31. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
J Astra 1.6 kb. 3-3.5 millió.
2017. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nem, de magamat ismerve az sem lehetetlen, hogy holnap másnaposan veszek egy 25 éves Ladát például (másra most nincs pénz).

Bár hosszútávon akarok egy amerikai izomautót venni, a 70-es évekből.

2017. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

csak szólok, hogy 2018 nyarán már a tisztán elektromos autó lesz a menő...


nem viccelek, már ne gondolkozz belsőégésűben...még hibridben sem. akár használtat is vehetsz, csak előtte tájékozódj..


ez a jövő, nincs mese. Jelenleg a Tojota, Mitsu, Mazda, BMW a legjobb, de már készül a tisztán villany Szwift terve is.


Ha van házi töltési lehetőséged, az maga a királyság.

2017. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szülinapomra akarom lecserélni a kocsim. Június.

Mostani első szériás w212 mercit akarom cserélni. Még nem tudom, hogy visszatérjek bömbihez egy nagy motoros 5-ös személyében, esetleg egy Challenger-t vagy mostanában szemezek az XF jaguárral is. Mindenáron valami nagyobb kasznisat akarok. majd elválik, de először el kell adni a mostanit, kettőre azért még nincs keret :)

2017. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkortájt cseréljük le a 20 éves swiftemet egy 10-12 éves Ignisre. Kb 5-700 ezer körül tervezünk venni.
2017. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én gondolkozom egy nagyobb autó vásárláson, de a jelenlegi is családban maradna. Most van egy teljesen felújított és folyamatosan karbantartott Opel Astra F, de azon az áron, amennyiért én akarnám eladni, nem venné meg senki, így marad. Mellé szeretnénk egy Skoda Roomstert, mert megbízható, több benne a hely, jobban felszerelt. Árban 1 millió körül nézelődök.
2018. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!