Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti mikor kezdtek el inni?

Ti mikor kezdtek el inni?

Figyelt kérdés

Egy üveg pezsgőt fogok meginni, amit még születésnapomra kaptam a nyáron. Egyedül vagyok itthon. Attól félek, hogy túl hamar elfogy, és éjfélre kijózanodok. Nem mintha sokat számítana, mert szerintem úgyis lefekszem utána egyből. Legalább nem leszek másnapos. Van még pálinkám is, de nem szeretném keverni a kettőt. Jó kis házi.

Azt hiszem, ezt is meg is beszéltem magammal, de azért elküldöm a kérdést, ha már erőt és energiát áldoztam arra, hogy megírjam.

Bújék! Gyékázásban gazdag boldog újévet, kedveseim!


2017. dec. 31. 17:38
1 2
 1/16 anonim válasza:

Kb. 30 perc múlva, bort, sört, pezsgőt fogok hajnali egyig.

Mindegyikből mértékkel, virsli vacsi mellé. :D

Buék!

2017. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sört én nem vettem, pedig vehettem volna. A virslit meg nem értem. Én undorodom a virslitől. Helyette jó kis gazdag gulyás levest csináltam.
2017. dec. 31. 17:42
 3/16 anonim válasza:
100%

Én nosztalgikusan teát főzök jó sok cukorral-citrommal, ahogy gyerekkoromban majdnem minden évben szilveszterkor.


Búék a gyik népének :)

2017. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Isten-isten! A jóég áldja magát is, Zoli báttyám! :D
2017. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3

Haha!

Mi is cukros, citromos teát ittunk mindig gyerekkorunkban. Illetve gyerek pezsit.

2017. dec. 31. 17:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Én csak kávét fogok.
2017. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Mindjárt kajálok eggyet, aztán 20:00 körül nekiállok pálinkázni. Na meg bömböltetni a zenét. Valószínűleg karaokizni is fogok, igaz én is egyedül vagyok szóval éljenek az antiszociális, pszichopata, nemnormális állatok! BÚÉK!
2017. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ittam 2 sört,egy üveg bort,szart se ért...
2017. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne pálinkám...
2017. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"antiszociális, pszichopata, nemnormális állatok!"


Legjobb tudomásom szerint én nem vagyok egyik sem. :D Más szemüvegén keresztül talán tényleg nem vagyok normális, de ez egy relatív dolog.

2017. dec. 31. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!