Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen tűzijátékokat ajánlatok?

Milyen tűzijátékokat ajánlatok?

Figyelt kérdés
Az lenne hogy tavaly meg azelőtt Magyarországon vettem a tűzijátékot annyira nem volt jó sőt drága volt így most ebbe az évben elmennék Párkányba azaz Szlovákiába max ilyen 50 eurot költenék tűzijátékra lidlben illetve a pyrobandába mennék, milyen össze állitást tanácsoltok ha nem 2 percbe szeretném elintézni a szilveszterem? Előre Köszönnöm a válaszokat.

2018. dec. 8. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Feketét.
2018. dec. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyílván akkor vegyél olyanokat, amiket egyessével lehet gyújtani. Értsd: Nem telep (Vagyiiis...Olyat is lehet...illetve...na mindegy, nem akarom itt a hülyeséget terjeszteni :))


Egylövetű bombák, sajnos vetőcsövest már nem fogsz kapni, de ezeket az "Airbomb"-nak nevezett előre töltött szarokat simán, illetve rakéták,meg akkor vegyél pár apró de látványos dolgot.

Azért én a helyedben vennék egy telepet is legalább, a szlovák lidl-ben idén is 5€ (már fent van a szórólap a lidl.sk-n), és elég látványos, tavaly én vettem belőle hármat is :)

Akkor az egyessével való gyújtogatással tellik az idő, és nem fogod úgy érezni, hogy 2 perc alatt elb@$*tál 15 ezret :D

2018. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek nagyon köszönnöm:) az első meg gondolom nagy kutyás vagy ilyesmi:D
2018. dec. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!