Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit fogtok csinálni Szilveszte...

Mit fogtok csinálni Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Mi

2018. dec. 18. 13:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Itthon maradok: este feldíszítjük a lakást, többnyire filmeket nézünk, éjfél előtt virslit eszünk, éjfélkor koccintunk, éjfél után nézegetjük egy kicsit a közeli tűzijátékokat (kb. minden 5. háznál van), aztán még meg szoktunk nézni egy filmet/koncertfelvételt, és 2-2.30 között szoktunk lefeküdni.
2018. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Lazy Lover ***** válasza:
67%
semmit úgyan olyan nap mint a többi
2018. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Én dolgozni fogok.
2018. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, nem gondoltam volna, hogy ennyien írtok. Még irhattok.
2018. dec. 23. 20:39
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

Délelőtt/délben a lànyom 9. szülinapjàt tartjuk, aztàn megy àt az apjàhoz szülinapozni, mi idén sehova nem megyünk, Erdélybe szoktunk baràtokhoz, de pàrom most ügyeletes, maradunk itthon hàla a jó égnek.

Eszünk, iszogatunk, tévézünk, de a szex a fő program.

2018. dec. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Átmegyek a legjobb barátnőmhöz. Szülei dolgozni fognak, csak mi meg a macska leszünk otthon. Nem tervezünk semmi extrát, ugyanolyan este mint a többi. Beszélgetünk, filmet nézünk, játszunk, lehet hogy iszunk pezsgőt és megnézzük a tüzijátékot aztán szerintem 1 óra fele aludni fogunk.
2018. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Edzeni fogok, utána enni közben megnézek egy Rocky filmet, aztán ledőlök aludni.
2018. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Semmit. Internetezni, majd aludni.
2018. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Átmegyek egy barátomhoz, leszünk kb 4-5-en a baráti társaságban. Társasjátékozni fogunk, Xboxon egymás ellen játszani, inni, zenét hallgatni stb.
2018. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hívtunk 6-7 közeli barátot, hogy jöjjenek át egy laza kis házibulira. Ebből az egyik baráti pár már kapásból lemondta, mert úgy döntöttek kettesben lesznek idén. Ha jön bárki is, iszogatunk, kajálgatunk, társasozunk, zenet hallgatunk, beszélgetünk stb. Aztán azt se banom, ha kettesben maradunk, párommal mi is vegül. Akkor is nagyjaból az előbbi lesz a program, na meg persze szex. :) Menni, nem megyünk sehova, nem szeretjük a nyüzsgő szórakozóhelyeket, a tömegnyomort ilyenkor. Maximum napközben elmegyünk majd valami kis rock kocsmába ,,alapozni''

ha úgy alakul, hogy otthon aztán folytassuk az ivást. Tulajdonképp a legjobb Szilvesztereim mindig otthon voltak eddig, pedig meg csak 24 vagyok. És vicces, mert azon gondolkodtam, hogy 6 éve vagyunk együtt párommal, de eddig mindig valakikkel voltunk, sose voltunk kettesben ilyenkor, ezért is, most akár azts se bánnám, de bármelyik opció is lesz, én várom már. :)

2018. dec. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!