Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor mit szoktatok...

Szilveszterkor mit szoktatok otthon csinalni ha nem mentek sehova a parotokkal?

Figyelt kérdés

Nekunk inden nincs kedvunk menni sehova es ugy veszeltuk meg hogy otthon maradunk.

Plusz iden lett egy kutyank is akit nem szeretnenk otthon hagyni egyedul.


2017. dec. 6. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Én kifejezetten utálom a szilveszteri partikat, úgyhogy nem is járok.

Otthon vagyok, csinálom a dolgom, vagy pihenek. Kb. este 7-től hajnali 2-ig pedig a kutyámat nyugtatom azok miatt az idióta tüzijátékok miatt...

2017. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is előre félek, hogy mi lesz a kutyimmal a petárdák miatt.

Bár az a jó, hogy házban van, így csak nem fogja annyira figyelembe venni.

2017. dec. 6. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Főzünk valami finomat. Sütünk.

Iszogatunk, beszélgetünk, megnézünk egy jó filmet.

2017. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan, mint egy sima este. Megvacsizunk, megnézünk valami filmet, ugyanúgy mint minden más este. A kivétel, hogy éjfélkor koccintunk egy pohár gyerekpezsgővel.
2017. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bemegyünk a tűzijátékra - noha tavaly akkora köd volt, hogy gyakorlatilag színes fényeken kívül mást nem láttunk -, aztán fél egyre jövünk is haza.


Előtte vacsi, szex, aztán ha van kedvem, sütök virslit még :D, vagy csak beájulok a pezsgőtől.

2017. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mi se szoktunk sehová menni sajnos. A szüleim sose akarnak.

Otthon vagyunk, nézzük a tüzijátékot, tv-zünk. Én meg irigylem a barátnőmet aki minden évben nagy társasággal elutazik egy hétre bulizni...

2017. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk bulizni járni szilveszterkor, mert egyikünknek sincs igenye rá. Általában mindig raclette estét tartunk, majd társasozunk meg videojátékokkal játszunk :D
2017. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pihenünk, eszünk- iszunk, tv-t nézünk, beszélgetünk, zenét hallgatunk, pezsgőt bontunk...
2019. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!