Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Gáz ha Szilveszterkor egyedül...

Gáz ha Szilveszterkor egyedül itthon maradok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, tavaly nem volt kedvem menni sehova, ezért itthon maradtam, és utána mindenki tök hülyén nézett rám.. idén sincs különösebb kedvem, most viszont nem is hívtak sehova, szóval úgy néz ki, megint maradok. Barátom (22) a haverjaival lesz, nem érezném odaillőnek magam, más barátaimhoz meg nem akarok bepofátlankodni, főleg, mert ilyen partihelyekre mennek, amiket utálok, mert ott nem tudom magam jól érezni.

Gáz ez ennyi idősen? Más is van ezzel így?


2018. dec. 23. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
(5. 20 évesen megtanulhatna írni...)
2018. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz! Én tavaly is itthon voltam, meg idén is itthon leszek. Most annyi változással, hogy a párommal leszünk ketten. Egyikünk se nagy bulizós, úgyhogy megbeszéltük, hogy itthon maradunk, nem megyünk sehova.

23/N

2018. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!