Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mitől jó, és mitől rossz,...

Mitől jó, és mitől rossz, unalmas egy házibuli?

Figyelt kérdés
Bulit kell szerveznem, pedig sosem szerettem az ilyen rendezvényeket, így nem tudom, h mitől élvezetes egy ilyen rendezvény és h lehet könnyen elrontani. 20-50 éveseknek. Szóval nyitott vagyok a tanácsaitokra.
2018. dec. 28. 09:56
 1/4 anonim válasza:
51%

NŐK! R.BANCOK! SOK!

Pia. SOK!

Zene. Változatos.

Sok kis terem, szoba. Ahová el lehet vonulni.

Szomszédok kiiktatva.

Őrzött parkoló!!!

MOBILOK TILTVA!!! Semmi kompromittáló fotó/videó ne lehessen!

SEMMI, NULLA GYEREK VAGY ÁLLAT!

2018. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden a házigazdán múlik, mozgatnia kell a szálakat, hogy senki se unatkozzon, ne alakuljanak ki "klikkek", ahol "belsős poénokkal" szórakozik a társaság. Jó italok, nem túl nehéz falatkák jó ha vannak. Jó ha van valamilyen társasjáték, ha nem is végig, de mondjuk váltogatják egymást a "szabadfoglalkozás", táncolás, meg a játék. Itt nem a monopolyra gondolok meg a ki-nevet-a-végén-re, hanem tényleg szórakoztató játékokra.
2018. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy házi buliban az a lényeg, hogy együtt van az ember másokkal. Valaki akkor érzi rosszul magát, ha ott szinte senkit nem ismer, és se ö se a többiek nem nyitottak az ismerkedésre.

Ha a résztvevök jól ismerik egymást akkor nem lesz semmi gond(ha csak a résztvevök nem fognak egymnásnak esni).

Ha a résztvevök szinte alig alig ismerik egymást akkor érdemes egy ismerkedös kört tartani.

Pl mikor mindenki megjött te körbe mutogatsz mindenkit. Vagy is körbe ültök, álltok, és elmondod, hogy ö Józsika az ovi óta a legjobb barátom. Ö Katika akivel minden nap együtt dolgozom...

2018. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fiatalként fogalmaznék meg pár dolgot, ami szerintem a felnőtt korosztályra is általános érvényű.

-ha a házibuliban mindenki ismeri egymást, akkor zene, kötetlen alhohol fogyasztás, és dohányzás lehetőségének megteremtése megvan, akkor szerintem semmi sem sikerülhet félre

-ha házibuli, akkor legyen sok ember, így meglesz az alap hangulat

-illetve még szerintem akkor sikeres a buli, hogy ha minden ember nyitott az új emberekre, fontos hogy senki se érezze magát kívülállónak. Voltam már ilyen buliban, én nagyon nyitott ember vagyok, de ha a társaság nem, akkor nem lesz olyan jó a hangulat

Szerencsére inkább a nyitottság jellemzi a bulikat ahova megyek, szerintem ha ezek megvannak, legyen szó fiatal, felnőtt társaságról, nem lehet mellé lőni. Ja igen, és sok alholol, kis kaja a feloldódás miatt.

2018. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!