Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak az barátnőm 21....

Mit adjak az barátnőm 21. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sosem volt szokás közöttünk az ajándékozás, de most úgy alakult, hogy "illene" nekem is meglepnem valamivel. Ezzel nincs is baj, csak úgy hirtelen nem tudom, hogy mit adhatnék neki. Nincsenek közös képeink, szóval semmi ilyesmi nem jöhet szóba, hogy pl. közös kép valami szép kerettel, album, collage stb., mert nincsen miből. Gondoltam ékszerre is, de annyira nem ismerem az ízlését és eleve nem tudom, hogy most vennék neki egy x. karkötőt vagy fülbevalót, az annyira nem jó ajándék. Könyvet sem mernék venni, mert arról elég más az ízlésünk pedig olvasni nagyon szeret (utalványt nem szeretnék). Van amúgy egy-két ajándéktárgyam (pl. könyvjelző is), amit nemrég hoztam egy nyaralásról, de nem tudom, hogy az mennyire lenne gáz, mert nem kimondottan személyre szabott. Valamint mindenképpen valami kisebb méretű ajándék kellene, mert nem otthon ünneplünk, így fontos, hogy el tudja vinni magával.
2019. aug. 9. 21:49
 1/1 anonim válasza:
0%
Lepd meg egy anális szexel
2019. aug. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!