Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékkal lepjem meg?

Milyen ajándékkal lepjem meg?

Figyelt kérdés
Páromnak a hónap végén lesz a születésnapja. Szeretném meglepni valami kreatív, ötletes, ha úgy tetszik vicces, humoros ajándékkal. Az ötleteléshez érdemes tudni egy pár információt.. Peca imádó, edz (éppen diétán van), egyenruhás ( a tortán szokott ez általában megjelenni :)), Marvel fan, Szereti az akció filmeket, szereti a focit ( azt hiszem ez nem olyan meglepő infó :)), szeret utazni, szereti a lovakat (van is neki kettő). Nagyjából ennyi információt tudok felsorolni (bár még akad, de most ennyi elég lesz). Köszönöm előre is a válaszokat!

2020. jan. 3. 19:14
 1/8 anonim válasza:
73%
Avon újságban sűrűn látom, hogy kapható Marveles gyermek tusfürdő, szerintem egynek jópofa lenne. Esetleg fotóalbumot készíteni a közös, vicces képekből, ez személyes ajándék.
2020. jan. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd el Marvel jelmezben lóháton pecázni külföldre, rajtad egyenruha legyen és elöl dugj focilabdákat a melledhez, és ne engedd neki, hogy egyen.
2020. jan. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Manapság nyitott szemmel járok minden Marvellel kapcsolatos témában és ez egy igazán jópofa ötlet. A fotó album már elkészült érforduló alkalmából, de azért köszönöm!

Második: Igazán kreatív, azonban csak az érdemi válaszokat veszem figyelembe, de azért köszi!

2020. jan. 4. 14:42
 4/8 anonim válasza:
65%
Első vagyok. Esetleg egy Marveles plüss takaró, horgászáskor a párom szokott magára téríteni takarót.
2020. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj de szuper ötlet!:) Mi is minden alkalommal visszük a kedvenc plédünket és azzal takarózunk a hidegebb reggeleken és estéken, vagy éppen azon pihenünk a tóparton! :) Köszönöm szépen az ötletet!! :)
2020. jan. 4. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a sok sok oldalt, amit belinkeltél! :)
2020. jan. 4. 20:53
 8/8 anonim válasza:
Tematikus fotózás? Fejben már el is képzeltem, hogy ő Hulk, te pedig Black Widow, szerintem ez vicces lenne. :D Profi fotós vagyok és elég kedvezményes ajánlatot tudok adni így télen, ha érdekel írj privátban.
2020. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!