Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Édesanyám 90. SZÜLETÉSNAPJA...

Édesanyám 90. SZÜLETÉSNAPJA közeledik. Milyen ajándékkal lepjem meg? Nem nagy összegűre gondoltam.

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok anyukádnak.esetleg valami fénykép album az életetek egyes részéről, azt akár te is otthon megtudod csinálni. Esetleg egy kis összejövetel.
2013. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is valami fényképalbum lenne jó :)
2013. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csőditsd össze a család apraját nagyját,ott készüljenek fényképek,abból csinálj albumot.


Ennyi idősen már nem egy akármilyen ajándék kell,hanem a család.

2013. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is szép ötlet a fényképalbumos! A férjem dédikéjének mi családfa könyvet csináltunk, az jó nagy munka volt, de megérte! Az egyik barátnőm pedig összegyűjtötte a családtagok régi fotóit, főleg azokat, amiken a dédike is szerepelt, meg az esetlegesen meglévő újságcikkeket, diplomákat, érdekességeket, kis aláírásokat gyártott hozzá, és könyvvé köttették. Valami fotós cég foglalkozik ilyesmivel, két példányban akciós volt, az egész család összedobta rá a pénzt, és úgy valami tizenegy-két ezer forint volt, na meg nagy meglepetés. A dédike azóta is azzal alszik... Szép ajándék, bár mindkettővel sok a munka, de megéri!
2013. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is gratulálok. A fényképek jók. Ha esetleg fizikailag jó állapotban van én elvinném valahová kocsival, pl. színházba.
2013. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kívánok jó egészséget Édesanyádnak, hisz csodálatos kort élt meg és Tégedet is ez boldoggá tehetett.


Ha az én Édesanyám, ezt megélhette volna, akkor vagy vásárolnék vagy készítenék számára több kívánság lampiont.


S bár a férjem kicsivel fiatalabb nálam-- Ő most lesz 70 éves. ezért úgy gondoltam, hogy emlékezetessé teszem számára kívánság lampionokkal.Mivel a pénznek számtalan helye van....-- így magam készítem el. 70 db. kisebb méretű lampiont készítek 10-13 cm magasakat, majd az udvari medencének a szélét körberakom vele. S estefelé kiosonunk a két unokámmal meggyújtogatjuk a benne levő kicsi gyertyákat majd beszólunk a férjemnek, hogy jöjjön gyorsan... ha látni akar valamit.... addigra pont felmelegszenek és elindulnak felfelé a lampionok. De akkora ott lesz a pezsgő és a négy, (esetleg őt) pohár, hogy felköszönthessük és ő kívánhasson valamit a lampionok segítségével a Teremtőktől...


Az Ő számára egy üveg bor lesz az ajándékunk,ha már mindig" güzü vagyok c.c.c


Édesanyádnak is olyan ajándék kellene amit nagyon kedvel, vagy amit látott és tettszett Neki-- hisz az Ő korában és nőként szerintem az is ajándék, hogy még mindig Veletek lehet.


Nekem legalábbis az lenne a legszebb ajándék, ha a 77 szülinapommal megélhetném a kisebbik unokám szalagavatóját, a nagyobbik unokámnak az élet kezdését együtt a férjemmel.

2013. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!