Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Macit vagy könyvet vegyek...

Macit vagy könyvet vegyek crush-omnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

A crushom,a munkatársam és szeretném meglepni valami kis aprosságal.

Ti melyiknek örülnétek jobban,egy cuki macinak,vagy könyvnek,ami a közös érdeklődésünkról szól.

Csak beraknám neki a szekrényébe egy "Boldog szülinapot" cetlivel.


2020. febr. 4. 09:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Troll.
2020. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
64%
21 vagyok mégis rá kellett keresnem a crush-ra, úgy látom öregszem :(
2020. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%
Én sem értem miért nem lehet magyarul beszélni....
2020. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%

Plüss 6 év felett nem ajándék csak porfogó.

21 évesen kaptam csapatkarácsonyra egy plüssmackót, kifejezetten szarul esett.

2020. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%

Te ismered a csajt. Én szégyenszemre örülnék egy plüssnek is, mondjuk mentségemre szóljon, hogy még csak 20 éves vagyok :) de sokan nem szeretik, nem tudják hova rakni stb.

Ha valóban érdekli az adott téma, szerintem a könyv jobb ötlet. Plüss akkor, ha tudod, hogy mondjuk gyűjti őket.

2020. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

Én 30 éves férfi vagyok, és jobban örülnék a plüssnek, mint a könyvnek. A könyvemet, filmemet, ruhámat szeretem magam megválasztani. Ajándékba én még úgy nem nagyon kaptam ilyesmit, hogy őszintén örültem volna neki, mert nem találták el az izlésemet, vagy hogy ne olyat kaptam volna, ami már megvolt.

A plüssök, autómodellek és hasonló gyerekségek viszont aranyosak, és magának az ember felnőtt fejjel úgysem venne már ilyesmit, holott kapni meg gyermeki örömöt ébreszt, legalábbis bennem :)


De ezt a crushot én sem értem, hogy micsoda

2020. febr. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%

na, megnéztem, mi az a crush, és akkor ezek szerint szerelmi történetről szól a dolog. Igy viszont totál cinikusnak tűnnek az előttem válaszolók, mert ha kezdődő szerelem, akkor plüssmaci és semmi más, az se baj, ha szivet tart a kezében :D


30F, romantikus

2020. febr. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%
igen tudjuk itt a gyakorin mindenki komoly felnőtt.. a valóságban pedig örülhet a macinak , megszokott ajndék ez felnőttek között is.
2020. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Mi a fszom az a crush? Amúgy a "Nem vagyunk gyerekek.... Mindketten érett felnőtt nők vagyunk." kijelentéseddel csak azt bizonygatod, hogy de, gyerekek vagytok :D Csak legfeljebb idősebbek 18-nál.
2020. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
25%

Fuu gyerekek, toljátok ám a boomerkedést :D ha nem értetek egy angol szleng szót, az nem annak a hibája, aki használta.

Crushnak nem adunk romantikus ajándékot, amíg nem jöttünk össze vele. Kellemetlen érzés lesz neki, ha ebből jön rá, hogy érzel valamit iránta, ő meg nem viszonozza, nem akarhatod ezt adni a szülinapjára. A könyv sokkal személyesebb, ha közös érdeklődésről szól. És sokat tudtok majd róla beszélgetni, ha pedig valami témának megfelelő eseményt találsz, arra el is hívhatod őt később, és meg is van a randi :)

2020. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!