Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 18 as haveromnak szeretnék...

18 as haveromnak szeretnék könyvet (is) adni szülinapjára, a vámpírnaplók nagyon lányos? 1. kötete

Figyelt kérdés
Sorozatban tetszett neki ezért gondoltam erre, de félek, hogy könyvben esetleg csajos lenne :D

2019. aug. 20. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És a 18-as haverod fiú ugye?

Nem ismerem az ízlését, de szerintem elég lányos könyv.

2019. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, nem egy túl férfias természet, én se vagyok az, a sorozat nekem tetszett, bár voltak túl lányos részek igen... :D

Talán jobb ha elengedem ezt...

2019. aug. 20. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is jobban jársz vele ha inkább elengeded. :/
2019. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Más műfaj nem érdekli? Vagy más sorozatot nem szeret?

Amúgy az Outlander sorozat lehet tetszeni neki (mind TV-ben, mind könyvben).

2019. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy a sorozat nagyon más, mint a könyvek; ill. a regény nem túl színvonalas munka.
2019. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, majd böngészek tovább :)
2019. aug. 21. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Vámpírnaplók könyvek elég szörnyűk. Mindegy hogy lány vagy vagy fiú. Én egyébként Neil Gaiman könyvet ajánlanék, különösen az Elveszett Próféciákat. Fantasy és egyáltalán nem lányos vagy fiús. Kissé komikus.Én ezt ajánlanám, bár tudom konkrétan nem kérted, azért gondoltam...háát na.
2019. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!