Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak ajándék távolról?

Anyukámnak ajándék távolról?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz anyukám 47. szülinapja, de sajnos pont az előtte lévő napon külföldre kell utaznom 1 hétre. Ezt így már most kicsit nehezen viselem, ezért már most gondolkozom hogy ünnepeljük.

Előtte lévő nap még egy közös ebéd belefer indulás előtt. Másnapra olyan jutott eszembe, hogy virágot küldetek neki szép üzenettel. Meg persze kintről is hozok neki ajandekot. :)

Esetleg nektek van vmi ötletetek?


2020. febr. 17. 21:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem jó ötlet a virágküldés! Én egyszer Anyák napjára küldtem virágcsokrot az anyukámnak. Nem vagyok egy nagy virágvásárló, úgyhogy totál nem számított rá és nagyon örült neki. ráadásul a munkahelyére küldtem, ahol az összes kolléganője egyből nekiállt irigykedni :)
2020. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Igen, az anyák imádják a virágot, főleg amit a gyereküktől kapnak! Jó döntés lenne:)
2020. febr. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A virágküldés akkor jó ötlet, ha szereti az élő virágot. Az én anyukám nem szereti és én magam sem. Mindkettőnk felesleges penzkidobasnak tartja. Nálunk ha virág, akkor cserepes jöhet csak szóba.

Anyu nagy edessegfuggo, így én edessegcsomagot szoktam neki mindig küldeni-kulfoldon élek, sosem vagyok Magyarorszagon a születésnapján. Plusz emelle mindig kap valami maradandót, általában egy ékszert.

2020. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!