Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom,hogy most minden comment arról fog szolni, hogy ha a legjobb barátom akkor kellene ismerjem stb. DE nem valami átlagos ajándékot szeretnék hanem valami különlegesebbet egy kicsit, kreativabbat.

Aki lenne valami jó ötlete azt szivesen meghallgatnám.



2020. márc. 15. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Akinek*
2020. márc. 15. 18:57
 2/7 SnoopyKutya123 válasza:
Írnál valamit a személyiségéról? Így csak ilyen klisé dolgokat lehet mondani, hogy bögre, párnahuzat a közös fotóitokkal, stb. :D Valami érdeklődési köre biztos van a barátodnak.
2020. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régebb kézilabdázott, éppen ezért is ment ki Magyarországra( a kariere miatt). De minden kézilabdás tárgya megvan. Most biráskodik, amit szeret. Szeret vezetni,szeret minden hülyeségben benne lenni.
2020. márc. 15. 19:04
 4/7 SnoopyKutya123 válasza:
Csak tárgyi ajándékokat akarsz neki, vagy élmény is szóba jöhet? Vannak ilyen pályák, ahol versenykocsikat lehet vezetni, vagy valami új, tök jó autó tesztvezetése. Ilyesmit is lehet ajándékba venni. Van asszem Ferrari, Tesla tesztvezetés is.
2020. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én véleményem szerint nincs ilyen lehetőség városunkban , merthogy jellen pillanatban a szülővárosában tartozkodik.

Úgy hogy csaj tárgy jöhetne szóba.

2020. márc. 15. 19:25
 6/7 A kérdező kommentje:
csak* xD
2020. márc. 15. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Többször vettem már autómodellt ajándékba, eddig mindenki nagyon örült.
2020. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!