Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A legjobb baratomnak a szulina...

A legjobb baratomnak a szulinapjat, hogyan tudnam megszervezni?

Figyelt kérdés

Szova a lehjobb baratommal ugy 1 eve lettunk nagyon joban, es o elotte ilyen "rossz" volt, tehat cigi, leszarom a sulit stb. Aztan kosarban csapattarsak lettunk, es megvaltozott. Meg mindig joban van a regi barataival, de mar nem annyira mert szegynenli, hogy o is kozejuk tartozott.

Aztan jovo heten van a szulinapja, es most szakitott a baratojevel, akit o meg mindig szeret, csak hat a lany ot nem, aztan elegge maga alatt van, mert tavaly a szulinapjat a baratnojevel toltotte, es elete legjobb napja volt. Aztan annyit kert, higy ha akarnek is ne tervezzek semmit, semmi bulit vagy akarmit, mert csak rosszul erezne magat. Aztan most rajtam kivul meg a csapatbol vagyunk barati, de ok ugy megvannak, de most nem A legjobb baratai. De megis szerveznek azert valami kis meglepetest, plusz az exe mondta, hogy nagyon orult annak az idonek amikor egyutt voltak, es o is adna neki valami ajandekot. Szerintetek jo otlet szervezni valamit? Mert annyit mondott a baratom, higy azt szeretne, hogy elmennek mi ketten a szulinapjan a varosba kicsit, setalgatni, kajalni ilyesmiket. De azert megis meglepnenk, igy 3-4 en egy kis osszeulos, beszelgetunk jol el vagyunk dologra. Mert amugy szegenynek rajtam meg meg a nehany csapattarunk akivel joban van, azon kivul nincsenek nagyon baratai.


2017. aug. 19. 14:20
 1/3 Duenna ***** válasza:
Szerintem ezt ne tőlünk kérdezd, hanem azoktól, akikkel megszerveznéd a bulit, mi ebben nem tudunk megfelelő tanácsot adni.
2017. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb hagyjd. Tartsd tiszteletben amit mondott, tehat, hogy nem kell neki buli. Neked mondta csak el nyilvan, hogy szarul erzi magat, hiszen te vagy a legjobb baratja.
2017. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztem ne bulit, hanem amit írtàl 3-4-en elmentek valahova. De amúgy az exe is szerelmes még a barátodba, vqgy miért akar ő is ajándékot adni? Miért szakítottak?
2017. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!